Samsung’dan Bağdat Caddesi’ne merhaba

Samsung’un en büyük deneyim ve teknoloji mağazası, Bağdat Caddesi Erenköy’de düzenlenen büyük bir etkinlikle açıldı. Kadıköylü teknoloji ve oyun meraklıların yoğun akınına uğrayan mağazada etkinlikler gün boyunca sürdü. Açılış kapsamında Fortnite oyunu ile özel bir turnuva da gerçekleştirildi. Yüksek mobil oyun performansı sayesinde Samsung Galaxy Note 9 ile en yüksek kalitede ve akıcı bir şekilde oynanabilen Fortnite oyununda en iyi olmayı başarabilen oyuncuya Galaxy Note 9 hediye edildi. Oyunda adı geçen kahramanlar, gün boyunca farklı kostümlerle açılışı bir karnaval havasına çevirerek renkli görüntüler oluşturdu.

Şehir hayatı ile bisiklet sporunu birleştiren Urban Riders’ın seanslarına katılan ziyaretçiler, bir yandan eğlenirken bir yandan da kaç kalori yaktıklarını Türkiye’de satışına yeni başlanan Galaxy Watch akıllı saatlerinden takip etti. Extreme Team ise “The School of Samba” gösterileriyle açılışı tam bir karnaval havasına çevirdi. Tişört boyama da dahil olmak üzere eğlenceli birçok atölye çalışması ile renklenen Samsung Bağdat Caddesi deneyim mağazasında gecenin kapanışı, Uninvated Jazz Band’ın muhteşem konseriyle yapıldı.

ÖZEL KONSEPTLERİYLE BENZERSİZ BİR DENEYİM…

Alt bölümleriyle birlikte dört kattan oluşan Samsung Erenköy; ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, kahve ikramı ve ziyaretçilerin serbestçe vakit geçirebileceği çalışma alanları ile misafirlerine teknoloji mağazalarından beklenmeyen bir deneyim sunuyor. 300 metrekarelik arka ofis alanında ise, mağaza çalışanlarının konforu ve huzurlu çalışmaları için uygun ortam sağlanıyor. Yeni mağazada aynı zamanda nesnelerin internet teknolojisi sayesinde birbirleriyle iletişim kurabilen ürünlerin sergilendiği “Akıllı Ev” bölümünde, son teknoloji ürünlerin ev hayatını ne kadar kolaylaştırdığı tecrübe edilebiliyor. Ayrıca fotoğrafçılık, müzik, fitness, oyun ve 4 boyutlu sanal gerçeklik temalarına sahip deneyim alanları sayesinde tüketiciler, ilgi duydukları alanların Samsung teknolojileriyle nasıl bir dönüşüm geçirdiğine şahit oluyor.

DÜNYADAKİ EN BÜYÜK SAMSUNG MAĞAZALARI ARASINA GİRDİ…

Samsung’un Bağdat Caddesi’ndeki deneyim mağazası, teknolojiseverlerin buluşma noktası olacak şekilde tasarlandı. Yeni mağazada mobil cihazlar, mobil cihazlara ait aksesuarlar, mobil cihazlarla entegre çalışarak günlük hayatı zenginleştiren TV’ler, akıllı ev ve ev eğlence sistemleri bulunuyor. Mağaza, dünyadaki en büyük Samsung mağazalarından biri olması açısından da dikkat çekiyor.

Samsung

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı