The Badau’da üçüncü sezon başlıyor

Anadolu Yakası’nın tek caz kulübü The Badau, üçüncü sezonu 22 Eylül Cumartesi günü Yeldeğirmeni’nde harika bir konserle açıyor. Tolga Bilgin, Andrei Kondakov, Onur Aymergen, Ozan Musluoğlu ve Aleksandr Bozhenko’dan oluşan NEVI konseriyle açılacak mekanda, yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.

Haftanın dört günü açık olan The Badau’da sadece müzik değil, yemekler de iddialı. Eski İstanbul’un lokal kültürü ile özel bir fine-dine yaklaşımını harmanlayan bu caz lokalinin menüsünde, Akdeniz ve Osmanlı ağırlıklı füzyon yemekler bulunuyor. Yemekleri mekanın sahibi Eren Noyan, bizzat kendi elleriyle yapıyor. Bu yıl üçüncü sezonunu açacak mekan için Noyan, geçtiğimiz günlerde bir basın duyurusu yaparak şunları söyledi:

YENİ MEKAN, YENİ ROTA…

“Bir defada daha fazla dinleyiciyi caz müziği ile buluşturabilmek, haftanın her gününü konserlere açabilmek ve böylece belli bir kalite standardında daha fazla projeye sahne verebilmek bir caz kulübünün olmazsa olmazı olarak gördüğümüz akustik piyano gibi enstrüman demirbaşlarını arttırabilmek; kulis, havalandırma teşkilatı, profesyonel bir servis ve mutfak ekibi gibi teknik unsurları geliştirebilmek için yeni bir rota çiziyoruz. Sezon arasında daha büyük bir mekanda izleyicilerimizle birlikte olacağız. Şu anda eski yerimizde konserlerimize devam ediyoruz.”

yeldeğirmeni the badau
Kendisi de aynı zamanda bir caz müzisyeni olan Eren Noyan, mekanın yemeklerini de bizzat kendi elleriyle yapıyor…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı