Şampiyonluğu Bağdat Caddesi’nde kutladılar

Yavru vatan Kıbrıs’taki temsilcimiz Yakın Doğu Üniversitesi, basketbolda Avrupa’nın şampiyonu olarak göğsümüzü kabarttı. FIBA Kadınlar EuroCup finalinde rakibi Bellona AGÜ’yü deviren Yakın Doğu Üniversitesi’nin yönetimi ve oyuncular, soluğu Bağdat Caddesi’nin nezih mekanı Vino Surf & Turf’de aldı. Muhteşem eğlenceyi sadece Kadıköy Life Dergisi görüntüledi.

Basketbolu Geliştirenler Derneği (BGD) – Yakın Doğu Üniversitesi, lider bir Türk takımının ardından Avrupa’ya basketbolda diz çöktüren ikinci takım olarak da tarihe geçti.

Yakın Doğu Üniversitesi

VİNO’DA BÜYÜK COŞKU…

Kulüp Başkanı Işık Eyigüngör, Yakın Doğu Üniversitesi Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Günsel ve yönetimi, Vino Suf & Turf’de şampiyonluğu renkli görüntülerle kutladı. Spesiyallerle donatılan masalarda Onuncu Yıl Marşı ve şarkılarla zaferin tadını çıkaran yaklaşık 100 kişilik ygrup, seneye gerçekleşecek diğer şampiyona için de düğmeye bastı.

Metin Kocabaş

ŞAMPİYONLUK SÜRPRİZ OLMADI…

Vino Surf & Turf’ün sahibi Metin Kocabaş; “Oyuncular ve yönetim o kadar azim ve uyumla çalıştılar ki, bizim için şampiyonluk sürpriz olmadı. Yürekten kutluyorum” dedi. Restoran Müdürü Recai Ayçiçek ise; “Takımımızı ve yönetimini tebrik ediyoruz” mesajı vererek, gece boyunca sunumların önemli bir kısmını bizzat takdim etti, coşkuya ortak oldu. Ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında yer alacak.

Yakın Doğu Universitesi

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı