CKM’de Müjdat Gezen izdihamı

Suadiye Gönüllüleri usta sanatçı Müjdat Gezen’i misafir etti, haberi alan Caddebostan Kültür Merkezi’ne koştu. Kadınından erkeğine, gencinden yaşlısına Kadıköylüler, “Yüz Yüze Mizah” buluşmasında soruları ve sohbetleri eşliğinde Gezen ile dertleşti.

Sık sık geniş kitleleri tek çatı altında toplayan etkinlikleriyle dikkat çeken Suadiye Gönüllüleri, bu kez Müjdat Gezen’i sahnesine aldı.

ÜÇ SAATLİK UYKUYA RAĞMEN KADIKÖYLÜLERİN HEYECANINI KIRMADI…

Son günlerde yoğun temposu nedeniyle yorgun düşen sanatçı, Suadiye Gönüllüleri’nin ilgisine kayıtsız kalmadı. Kadıköy Belediyesi tarafından Caddebostan Kültür Merkezi’nde tahsis edilen salon hınca hınç doldu, yer bulamayan Kadıköylüler koridorlara oturdu, sahneye taştı.

Müjdat Gezen

SALDIRI SORUSUNA AH ÇEKEREK YANIT VERDİ…

Geçtiğimiz ay Ziverbey’de gece yarısı ateşe verilen sanat merkezine yönelik eylemi gerçekleştiren zanlıyı soran bir Kadıköylüye yanıt veren Müjdat Gezen; “Dört çocuğu bulunan bir çalışanımızın ayakları yandı. Sanıldığı gibi basit bir olay değil bu. Neyse ki ateş binayı sarmadan 5 dakikada söndürüldü. İçimizdeki ateş ise hiç sönmeyecek” mesajı verdi.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı