Vestel, Venus ile sosyal medya eğitimlerine başladı

Yerli üretimin gururuyla sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da en büyük teknoloji şirketleri arasında yer alan Vestel, ilk yerli akıllı telefonu Venus ile teknoloji ve sosyal medya eğitimlerine başladı.

Zorlu Center’ın Vestel mağazasında düzenlenen sosyal medya eğitiminde profesyonel eğitimciler, sosyal medyanın kullanımı ve akıllı telefon uygulamalarıyla ilgili son bilgileri katılımcılar ile paylaştı. Katılımcılar ise sosyal medya kullanımının yanı sıra teknolojinin değişen sınırlarını ve sosyal medyanın günlük yaşantımızdaki önemini, Venus V3’ün son modeli 5580 ile deneyimle imkânı buldu.

TÜRKİYE’DE AKTİF SOSYAL MEDYA KULLANICISI 42 MİLYON…

Sosyal medya demişken, Global Web İndeks Raporu’na (2016) değinmeden geçmeyelim. Bu rapor çerçevesinde Türkiye istatistiklerine baktığımızda ülkemizdeki 79,14 milyonluk nüfusun 46,3 milyonunun internete bağlandığını görüyoruz. İnternet kullanıcılarının 42 milyonu aktif olarak sosyal medyada yer alırken, bu kullanıcıların 36 milyonu ise sosyal medyaya mobil cihazlardan ulaşıyor.

TEKNOLOJİNİN SINIRLARI DEĞİŞTİ…

Akıllı telefonlar, günlük hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Hem akıllı hem bütçeye uygun özellikleriyle dikkat çeken Venus V3 5580; tasarımı, performansı ve üstün kamera özellikleri ile cep telefonu almak isteyenler için iyi bir seçenek. 4.5 G şebeke uyumu, 3 GB RAM kapasitesi, 8 çekirdekli işlemcisi ve 3000 mAh çıkarılabilir bataryası ile dikkatleri çeken Venus V3 5580, FM Radyo özelliği ve kızılötesi teknolojisi sayesinde sunduğu uzaktan kumanda özelliği ile de mükemmel bir akıllı telefon deneyimi sunuyor. Venus V3 5580 ayrıca, sahip olduğu ön ve arka kamerasıyla kullanıcısına her an kaliteli fotoğraf çekme imkânı da sunuyor. 16 MP olan arka kamerasında 3 adet LED flaş bulunurken; bu kamera otomatik odaklama, yüz algılama, HDR ve panorama gibi özelliklere de sahip.

VESTEL’İN ÜCRETSİZ SOSYAL MEDYA EĞİTİMLERİNİ KAÇIRMAYIN…

Teknoloji ve sosyal medyanın tüm mecraları ile uyumlu Venus V3 5580, önümüzdeki aylarda çift SIM kartlı versiyonu ve sosyal medya eğitimleri ile tüketicisiyle buluşmaya devam edecek. Sınırlı sayıda katılımcının kabul edildiği ücretsiz sosyal medya eğitimleri ve son teknolojik ürünleri için Vestel’in Facebook sayfasını takip edebilirsiniz: www.facebook.com/vestel

Vestel

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı