Dorock XL’de Cem Adrian ve Mirkelam’lı hafta sonu

Kendine has müzik duruşu ile ciddi bir hayran kitlesi edinen Cem Adrian, Aylin Aslım’ın konuk sanatçı olacağı 6 Ocak gecesi Dorock XL’de sahne alacak.

Geçtiğimiz sene yeni albümü Seçkiler 2’yi çıkartan Cem Adrian, Türkiye’nin dört bir yanında ve yurt dışında konserlerine de devam ediyor. Adrian, sadece çok renkli sesi değil; çok renkli müziği ile yorumcu, besteci ve söz yazarı olarak müziğin değişik dallarında farklı eserlere imza atıyor.

Dorock XL

MÜZİĞİN BİRÇOK DALINDA KALICI ESERLERE İMZA ATIYOR…

“Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım” (2005), “Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti” (2006), “Essentials / Seçkiler” (2008), “Emir” (2008), “Kayıp Çocuk Masalları” (2010), “Siyah Bir Veda Öpücüğü” (2012), “Şeker Prens ve Tuz Kral” (2013), “Cam Havli” (Umay Umay ile birlikte-2014), “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum” (2014) ve “Yalnızlık Senden Daha Çok Seviyor Beni” (2015) albümlerini piyasaya çıkaran Adrian, kayıtları 2014’te tamamlanan Seçkiler 2 albümünü de geçen sene Ocak ayında dinleyicileriyle buluşturdu.

Dorock Mirkelam

“KOŞAN ADAM” DOROCK XL SAHNESİNDE…

Mekanın 7 Ocak Cumartesi programında ise, Türk Pop müziğinin “Koşan Adam” lakaplı sanatçısı Mirkelam sahne alacak. “Denizin Arka Yüzü” adlı son albümü ile adından söz ettiren Mirkelam, muhteşem sahnesi ile Dorock XL sahnesinde sevilen şarkılarını seslendirecek. Bir yanda duygusal, sakin, romantik ve acılı şarkılar; diğer yanda da argo, ironi ve mizah öğeleri içeren eğlenceli şarkılar içeren albümler yapan sanatçının konseri, hayranları tarafından merakla bekleniyor. Dorock XL’deki her iki konserin başlama saati 22.00…

Dorock XL

Caferağa Mah. Mühürdar Cad. No:60 Kadıköy

Tel: (0535) 363 93 49

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı