Vakko Suadiye’de atlı karınca coşkusu

Bağdat Caddesi markasına büyük değer katan, yüzde 100 yerli ve milli markamız Vakko, çocuklara atlı karınca coşkusu yaşatıyor. Yeni bir yılı karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde özellikle “Z” kuşağı gençler için Türkiye’de 1950’li yıllardan 80’li yıllara kadar çok popüler olan atlı karıncayı bahçesine kurup yaşatmaya çalışan marka, görenler tarafından övgüyle karşılanıyor.

ÇOCUKLUĞUNUZA DOĞRU YOLCULUĞA ÇIKIN…

Kadıköy Life Dergisi Fotoğraf Editörü Emin Küçükserim tarafından çekilen fotoğraf kareleri sadece çocuklar için değil, anne babalar ve dedeler için de oldukça değerli anıları gözler önüne getiriyor. Bağdat Caddesi’nden geçerken Vakko Suadiye’nin önünde durun, yanınızda 3-9 yaş arası çocuğunuz ya da torununuz varsa atlı karıncaya bindirin. Onlar dönerken, siz de çocukluğunuza doğru uzun bir yolculuğa çıkın. Teşekkürler Vakko

Vakko
Yeni bir yılı karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde özellikle “Z” kuşağı gençler için Türkiye’de 1950’li yıllardan 80’li yıllara kadar çok popüler olan atlı karıncayı bahçesine kurup yaşatmaya çalışan marka, görenler tarafından övgüyle karşılanıyor.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı