“Kargalar Kafeste”, Caddebostan Kültür Merkezi’ni salladı

NTV Meteoroloji Editörü Gökhan Abur’un solistleri arasında yer aldığı “Kargalar Kafeste” müzik grubu, Caddebostan Kültür Merkezi’nde muhteşem bir konser verdi. Kalamış Körfez Lions Kulübü’nün burslu öğrencilere ve kanserli çocuklara yardım amacıyla düzenlediği konser büyük ilgi gördü. 1960 ve 70’lerin popüler parçalarının yanı sıra Dean Martin ve Frank Sinatra’nın ünlü şarkılarının da seslendirildiği salonda adeta Las Vegas rüzgarı esti.

2011 yılında işadamı Suat Kamçılı tarafından kurulan grubun üyeleri arasında, “O Ses Türkiye” yarışması 2014 birincisi Hasan Doğru da yer alıyor. Konserle ilgili Bağdat Magazin’e açıklamada bulunan Kalamış Körfez Lions Kulübü Başkanı Yıldız Sarı; “Temmuz ayından bu yana etkinlik için yoğun bir şekilde hazırlandık. Emeği geçen ve bugün burada olan herkese çok teşekkür ediyorum. Konserimizin geliri, Cumhuriyet ve Atatürk sevdalısı burslu öğrencilerimiz ‘Cumhuriyet Yıldızlarımız’ için kullanılacak. Böylesine yoğun katılımdan dolayı çok memnunuz” dedi.

“Kargalar Kafeste” grubunun konserine, Lions 118-Y İstanbul Anadolu Yakası Yönetim Çevresi Federasyonu Başkanı Ertuğrul Yıldız da katıldı. Yıldız, katkıda bulunanlara en içten teşekkürlerini sundu.

Kargalar Kafeste

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı