Tepe Nautilus’ta “okula dönüş” başlıyor

Birbirinden keyifli etkinlikleriyle özel günleri unutulmaz kılan Tepe Nautilus AVM, 3-18 Eylül tarihleri arasında yaza veda edip, okula merhaba demeye hazırlanan öğrencileri motive etmek amacıyla birçok renkli etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Uzun yaz tatilinin ardından okula dönmeye hazırlanan çocuklar için hayli keyifli bir program düzenleyen Tepe Nautilus, “Okula Dönüş” etkinlikleri kapsamında nostaljik oyunlara yer veriyor. 3-18 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinliklerde çocuklar, anne ve babalarının çocukluklarında oynadıkları, 80’ler ve 90’ların unutulmaz oyunlarını birlikte oynama fırsatı bulacak.

TEPE NAUTİLUS’TA NOSTALJİ RÜZGARLARI ESECEK…

Atari makineleri, retro oyun konsolları, langırt, çivi futbolu gibi 80-90 kuşağının efsane oyunlarıyla Tepe Nautilus AVM’de nostalji rüzgarları esecek. İki hafta boyunca sürecek etkinlikte çocuklar, aileleriyle birlikte oyun oynamanın keyfini çıkaracak. Aileler çocuklarıyla okula dönüş alışverişlerini yaparken, çocuklar da bir yandan eğlenceli etkinliklerle okul öncesi moral depolayacak.

Tepe Nautilus
Siz de nostaljik oyunları tekrar hatırlamak ve “Okula Dönüş” heyecanını yaşamak için 3-18 Eylül tarihleri arasında Tepe Nautilus AVM’ye mutlaka uğrayın…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı