Müthiş girişimci Gökhan Taş’a yoğun ilgi

Doktorluktan vazgeçerek rekor gelirlere imza atan bir gayrimenkul danışmanı olarak sektörüne damgasını vuran Coldwell Banker Türkiye Başkanı Dr. Gökhan Taş, Bağdat Caddesi’ndeki Century 21 Extra ofisinde “Çekilin Ben Doktor Değilim” kitabının imza töreninde sevenleriyle buluştu. Ünlü işadamı ve yazar, Kadıköy Life Dergisi’ne özel açıklamalarda bulunarak ikinci kitabının da müjdesini verirken, hayata dair unutulmayacak mesajlarını aktardı.

Kitabının geliri ile Anadolu’daki gençlerin kaderlerini değiştirerek, kendi hikayelerinin kahramanı olmaları için bir okul inşa ettirmeye hazırlanan başarılı işadamı, birçok broker ve gayrimenkul danışmanına iki ay önce okurlara sunulan ve 5. baskıya ulaşan ilk eserini imzaladı. Yazar, Aralık ya da Ocak ayında “Milyonerden Milyonere” adlı ikinci kitabı ile takipçilerine sürpriz yapmaya hazırlandığını da açıkladı.

Gökhan Taş

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜ İSMİ…

Türkiye’de gayrimenkul sektöründe ilk milyon dolar ciroyu yapan, tek işlemde milyon doların üzerinde para kazanan gayrimenkul danışmanı olma özelliği ile Dr. Gökhan Taş’ın sektöründe ciddi bir takipçi kitlesi bulunuyor. Birinci kitabında girişimcilere seslenen Taş, ikinci eserinde de brokerler ve gayrimenkul danışmanlarına önemli kazanımlar sağlayacak.

CENTURY 21 EXTRA’DA UNUTULMAZ ANLAR…

Bağdat Caddesi Erenköy’de bulunan Century 21 Extra’ya özel gün için İstanbul’un dört bir yanından gayrimenkul ofisi sahipleri, danışmanlar ve sektörün tanınmış isimleri akın etti. Century 21 Ekstra Brokerleri İpek Harazer ve Cemal Göksal, ofisin gayrimenkul danışmanları Gülnur Köroğlu, Suna Cangül, Nursen Gürçay, Aysun Hoşgör, Melis Oray, Betül Akkaya ve Hakan Selman, Coldwell Banker Power Gayrimenkul Etiler ofisinden Broker Sevgi Hançer ile Cihan Yurtsever, ABC ofisinden Fiken Akar, Remax Sonuç ofisinden Soner Canatan ve Fatoş Tavman gibi birçok isim, özel buluşmada yerini alanlar arasındaydı.

Gökhan Taş

GİRİŞİMCİLER VE HERKES İÇİN ÇOK ÖNEMLİ MESAJLAR…

İmza töreni sonrasında Kadıköy Life ekibi ile bir araya gelen Coldwell Banker Türkiye Başkanı Dr. Gökhan Taş, şunları ifade etti: “Hayat şöyle bir şey; okulda başarılı olan insanlar, hiç hata yapmayanlardır. Ancak hayatta başarı, hatalardan ders alanların ama aynen yürüyenlerin elde ettiği bir süreç. Ben özellikle ticarette birçok hata yaparak, çok büyük sıkıntılar çekerek başarılar elde ettim. Benim yaptığım hataları yapmasınlar diye bu kitabı yazdım, vermeye çalıştığım temel mesaj bu. Ticarette en büyük hile, dürüstlüktür. Dürüstçe ileriye gitmek isteyenlerin büyük başarılar elde ettiğini anlatıyorum eserimde. ‘Çekilin Ben Doktor Değilim’ adlı eserim, D&R’de yaklaşık iki ay içerisinde iş yönetim bölümünde en çok satan kitap oldu.

KADIKÖY, MODERN TÜRKİYE’DİR…

Kadıköy benim için Cumhuriyet’tir, Atatürk’tür. Bir anlamda modern Türkiye’dir. İnsanlarıyla Türkiye’nin gülen yüzünü, yaşamdan keyif almayı ifade ediyor Kadıköy benim için. Kadıköy’de de birçok ofisim var.

Gökhan Taş

GAYRİMENKUL SEKTÖRÜ İLE EĞİTİM ARASINDA KÖPRÜ…

Ben Kars’ta doğdum, büyüdüm. Türkiye’nin birçok bölgesinde, özellikle doğusunda ortaokuldan sonra kız çocuklarının okutulmadığını biliyorum. Kitabımın geliri ile annemin adına okul inşa ettireceğim. Brokerler ve gayrimenkul danışmanlarının da okumaya ihtiyacı olan çocuklara, gençlere burs vermesini sağlayacağım. Hayalim, okuyabilen bir Türkiye…

HİÇBİR ŞEY SENİN DEĞİL…

Dünyaya gelirken aldığın tek şey nefes, giderken de onu verip gideceksin. Aradaki hiçbir şey senin değil. Dolayısıyla özellikle dünyadan aldığın bilgiyi, görgüyü başkalarına verip gidebilirsen, o insanlar sana saygı duyacaklardır, sevgiyle hatırlayacaklardır. Hayata şöyle bakıyorum; sahnedeyken, şampiyon ve çok iyiyken kaç kişinin seni alkışladığı önemli değil, öldüğünde kaç kişinin arkandan ağladığı bir serüvendir yaşam…”

(Yazarın açıklamalarının ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin Eylül & Ekim 2016 sayısında yer alacak…)

Gökhan Taş
Türkiye’de gayrimenkul sektöründe ilk milyon dolar ciroyu yapan, tek işlemde milyon doların üzerinde para kazanan gayrimenkul danışmanı olma özelliği ile Dr. Gökhan Taş birinci kitabında girişimcilere seslenirken, ikinci eserinde de brokerler ve gayrimenkul danışmanlarına önemli kazanımlar sağlayacak…

Gökhan Taş

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı