Şelale Uras yuvadan uçuyor

Beyhan & Volkan Uras çiftinin biricik kızları Şelale Uras yuvadan uçuyor. Yıllar önce tanıştığı  Dr. Wassim Habbal ile hayatını birleştirme kararı alan Şelale Uras’a, bu yolculuğun ilk işareti olan söz yüzüğü geçtiğimiz akşam takıldı.

İkilinin sahibi oldukları, Ataşehir’in uluslararası lezzet noktalarından Live Kitchen’da sade bir törenle gerçekleşen bu mutlu ana ünlü keman sanatçısı Nur Kestel, kemanı ile eşlik etti.

Şelale Uras

ŞELALE URAS’A SÜRPRİZ YAPILDI…

Boğaz’ın bir başka ünlü mekanı Lacivert’te sade bir akşam yemeği ile başlayan gecenin sonunda kahve içmek için  mekanları Live Kitchen’a uğrayan ikili, burada önceden planlanan güllerle karşılandı. Bir an ne olduğunu anlayamayan Şelale Uras, Wassim Habbal’ın cebinden çıkardığı Liali damgalı pırlantalarla süslü yüzüğü görünce durumu anladı ve şaşkınlık mutluluğa, hatta mutluluk gözyaşlarına dönüştü.

Şelale Uras

DUYGUSAL ANLAR YAŞANDI…

Tabi en az onun kadar duygu yüklenen baba Volkan Uras, anne Beyhan Hanım ve Wassim Habbal’ın annesi ile ablası Mais Habbal da uzun süre bu mutluluğun etkisi altında kaldılar. Haberin ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin Temmuz & Ağustos 2016 sayısı sayfalarında yer alacak.

Şelale Uras

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı