Şaşkınbakkal’da Star Wars sürprizi…

1448533743_STAR_WARS_V__TR__N_3

Boyner, Disney Türkiye işbirliği ile efsane Star Wars serisinin 17 Aralık’ta vizyona girecek filmi “Star Wars: Güç Uyanıyor”a özel bir mağazacılık konsepti oluşturdu ve 49 mağazasında müşterileri için sürprizler hazırladı.

Filmin temasından esinlenilerek oluşturulan mağaza vitrinlerine Karanlık Taraf ve Aydınlık Taraf’ı temsil eden yarısı siyah, yarısı beyaz renk vitrin mankenleri yerleştirildi. Oluşturulan konsept kapsamında İstinye Park Showcase’de ziyaretçiler Star Wars: Güç Uyanıyor filminin yeni karakter görselleri ile karşılanırken, Şaşkınbakkal Mağazası’nı ziyaret edenleri ise klasik Boyner logosu yerine bir sürpriz bekliyor olacak.

ÇEŞİT ÇEŞİT STAR WARS ÜRÜNLERİ BOYNER MAĞAZALARINDA…

Kasım ve Aralık aylarında birçok farklı kategoride özel Star Wars ürünlerinin satışta olacağı mağazalarda, Star Wars: Güç Uyanıyor’a özel hazırlanmış keyifli alışveriş alanları ve mağaza vitrinleri ile Boyner müşterilerine alışveriş imkânı sunuyor olacak. Film teması, Boyner’in dijital kanallarında da yansıtılacak. www.boyner.com.tr adresinde logodan sitenin arka planına kadar birçok alanda Star Wars: Güç Uyanıyor’a özel birçok tasarım yer alacak.

1448533741_ST__NYE_SHOW_CASE__

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı