Kertenkele’nin oyuncuları Eda Özerkan ile Timur Acar evleniyor

Rol arkadaşlığının aşka dönüştüğü ATV ekranlarının sevilen dizisi Kertenkele’nin oyuncuları Eda Özerkan ile Timur Acar evleniyor. 16 Temmuz Cumartesi akşamı muhteşem bir düğünle dünya evine girecek olan çiftin düğünlerinin hayli renkli geçmesi bekleniyor.

ÇUBUKLU HAYAL KAHVESİ’NDE…

Çubuklu Hayal Kahvesi’nde gerçekleşecek düğün törenine çiftin akrabaları ile birlikte yakın çevresinin katılacağı bildirildi. Rol arkadaşı Timur Acar ile hayatını birleştirecek olan Eda Özerkan, önceki akşam bir kına gecesi düzenledi. The Green Park Hotel Pendik’te gerçekleşen gecede hayli renkli anlar yaşandı. Gecenin sonuna katılan Acar, Özerkan ile birlikte elinde tuttukları “Fragman bitti, film başlıyor” yazılı çekim tahtası (clapperboard) ile Kadıköy Life objektiflerine poz verdi.

YANIMIZDA OLMAK YA DA OLMAMAK…

Eda Özerkan ve Timur Acar çifti, dostlarına gönderdikleri düğün davetiyesinde Shakespeare’e de göndermede bulunarak; “Yol arkadaşınızı seçebildiyseniz, tüm sevdiklerinizle paylaşmak istersiniz. Yanımızda olmak ya da olmamak. İşte bütün mesele bu!” mesajına davetiyelerinde yer verdiler. Oyuncu çift, küçük çocukları da unutmayarak davetiyenin üstüne “Sevgili çocuklar, bu meselenin sizinle hiçbir ilgisi yok, iyi uykular” yazdı. Kadıköy Life Ailesi olarak Eda Özerkan ve Timur Acar çiftine sonsuza kadar mutluluklar dileklerimizi iletiyoruz…

Timur Acar
Rol arkadaşı Timur Acar ile hayatını birleştirecek olan Eda Özerkan, önceki akşam bir kına gecesi düzenledi. The Green Park Hotel Pendik’te gerçekleşen gecede hayli renkli anlar yaşandı. Gecenin sonuna katılan Acar, Özerkan ile birlikte elinde tuttukları “Fragman bitti, film başlıyor” yazılı çekim tahtası (clapperboard) ile Kadıköy Life objektiflerine poz verdi.

Kertenkele dizisi

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı