Kalamış Marina’da eşsiz bir koleksiyon

Edwards Kalamış Marina mağazası, yepyeni bir koleksiyona ev sahipliği yapmaya başladı. SADECE Tasarım’ın kurucusu Ayşegül Hotiç ve TÜVANA Eğitim Vakfı kurucusu Ebru Uygun, yeteneklerini Edwards’ta satışa sunulan eşsiz bir koleksiyon için birleştirdiler.

Ebru sanatının eşsiz özellikleri ile mayo kumaşı ve deri bileşimi tasarımları buluşturan, 2017 yaz sezonu için özel olarak hazırlanan sınırlı sayıdaki koleksiyonun tanıtımı için Edwards Kalamış Marina mağazasında bir etkinlik düzenlendi. RMK Classic CEO’su Füsun Kuran’ın yanı sıra Ayşegül Hotiç ve Ebru Uygun’un ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlik, Uygun’un ebru sanatından birkaç örneği davetliler için özel olarak icra etmesiyle son derece renkli karelere sahne oldu.

Kalamış Marina

EŞSİZ ÇANTALAR…

Uzun süredir ebru sanatı ile ilgili çalışmalara imza atan Ebru Uygun’un her biri birbirinden benzersiz desenleri, endüstri tasarımcısı Ayşegül Hotiç’in mayo kumaşı ve deri bileşimi tasarımlarında buluşarak, eşsiz birer çantaya dönüştü. Ebru sanatıyla yaratılan her desenin tekrarının olmaması ile görsel açıdan birer şölen yaratılırken, renklerin sunduğu sürprizli uyumla koleksiyonda yer alan her parça eşsiz ve kişiye özel.

Ayşegül Hotiç

SINIRLI SAYIDA ÖZEL TASARIM…

2017 yaz sezonu için dört farklı ebatta tasarlanan çantalar; plajda, teknede ve sıcak yaz gecelerinde şıklığınızı tamamlarken, zamansız duruşu ile de yıllar boyu gardırobunuzun vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alacak.

Edwards

 

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı