Jasmine Art House’da atölye çalışmaları başlıyor

Kadıköy’ün, özellikle de Bağdat Caddesi’nin kültür-sanat yaşamına canlılık kazandıran Jasmine Art House, yaz döneminin ardından atölye çalışmaları için start verdi. Her biri birbirinden değerli ustalar eşliğinde başlayan atölye çalışmalarında Burhan Özer, Merve Turan, Işıl Özışık, Tülay Kumkar Malkoç, Ünsal Bahtiyar ve Mehmet Kıratlı gibi isimler eğitimlere katılıyor.

SALI GÜNLERİ BURHAN ÖZER…

Jasmine Art House’da düzenlenen atölye çalışmalarında salı günleri 11.00-16.00 saatleri arasında dünyaca ünlü suluboya ustası Burhan Özer eğitim veriyor.

ÇARŞAMBA ÜNSAL BAHTİYAR…

Çarşamba günleri yine 11.00-16.00 saatleri arasında Ünsal Bahtiyar ile karakalem, yağlıboya, akrilik çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Jasmine Art House

MEHMET KIRATLI İLE FOTOĞRAFÇILIK…

Yine Çarşamba günleri bu kez 18.00-20.00 saatleri arasında Mehmet Kıratlı ile fotoğrafçılık eğitimi yer alıyor. 12 saat teorik ve 12 saat pratik olmak üzere “Temel Fotoğrafçılık Eğitimi”, “Fotoğraf Makinemizi Tanıyalım”, “Optik Bilgisi”, “Işık ve Renk”, “Kompozisyon”, “Çekim Teknikleri”, “Simülasyon”, “Filtreler ve Yardımcı Araçlar”, “Temel Görüntü İşleme Teknikleri”, “Uygulama ve Genel Değerlendirme” gibi konulardan oluşan eğitimin sonunda fotoğraf sanatını çok seveceğinizi düşünüyoruz.

PERŞEMBE IŞIL ÖZIŞIK…

Perşembe günleri 11.00-16.00 saatleri arasında bir başka suluboya ustası Işıl Özışık ile eğitim düzenleniyor. Ekim ve Kasım 2019 dönemine yönelik bu atölye çalışmalarında, teknik eğitimin yanında suluboyanın Amerika’dan yansımaları da konu edilecek.

CUMA TÜLAY KUMKAR MALKOÇ…

Cuma günleri ise çizgileri ile süslediği kitapları ellerden düşmeyen Tülay Kumkar Malkoç ile karikatür dünyası keşfediliyor. Saat 15.00-16.00 arasında çizim teknikleri başta olmak üzere, karikatür konusunda çok şey öğreneceğinizi şimdiden söyleyebiliriz.

Jasmine Art House

CUMARTESİ MERVE TURAN İLE LİNOL VE GRAVÜR BASKI…

Jasmine Art House, hafta sonlarını da Merve Turan’a ayırmış durumda. Saat 11.00-16.00 arasında son yıllarda ön plana çıkmaya başlayan linol ve gravür baskı konusundaki eğitimler son derece cazip görünüyor. Özellikle geçmişin güzelliklerini geleceğe taşımak isteyenlerin bu eğitime mutlaka katılmalarını tavsiye ediyoruz.

JASMINE ART HOUSE
Bağdat Caddesi No:317 Kat:3 Daire: 7 Caddebostan – Kadıköy 
Tel: (0216) 356 10 07   Gsm: (0533) 165 49 70
E-posta: info@jasminearthouse.com  –  Web: www.jasminearthouse.com

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı