NUNU Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi açıldı

Kültürel zenginliğinin yanında kişisel gelişim zenginliği de yaşayan Kadıköy, yeni bir kişisel gelişim ve danışmanlık merkezi daha kazandı. Nurkan Yelkenci tarafından “NUNU” markası altında hizmet vermeye başlayan merkez, hayli görkemli bir açılış yaptı.

Bağdat Caddesi’nin Suadiye bölgesinde 14 Eylül Cumartesi günü kapılarını açan NUNU Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi’nin açılışına yaklaşık 200 davetli katıldı. Açılış sırasında otantik müzikler eşliğinde bazı performansların sergilenmesi, katılımcılar tarafından büyük bir ilgiyle izlendi.

NUNU Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi
KONFERANSLAR, ATÖLYELER, KURSLAR, EĞİTİMLER…

Açılış telaşı arasında görüşlerine başvurduğumuz merkezin kurucusu Nurkan Yelkenci, Kadıköy Life Dergisi’ne şu açıklamalarda bulundu: “Burada her biri alanlarında önemli başarıları olan isimlerle kişisel gelişim alanlarında seminerler, konferanslar, atölyeler, kurslar ve eğitimler düzenleyeceğiz. Amacımız, psikoloji ve psikolojik danışmanlık alanlarında da aktif faaliyet gösteren profesyonellerin hizmet verdiği örnek bir kurum olmak.”

NUNU Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi
NUNU Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi bünyesinde, Uzman Psikolog ve Psikoterapist Ümit Akçakaya ve Aile Danışmanı Övgü İnal da yer alıyor. Açılış sırasında onlara hayırlı olsun dileklerini iletmek üzere gelenler arasında Av. Tülay Erol da vardı…
NUNU Kişisel Gelişim ve Danışmanlık Merkezi Kurucusu Nurkan Yelkenci ve merkezde birlikte çalışacakları Terapist Tuğba Baltacı Sarıbay….
Tuğba Baltacı Sarıbay, Ümit Akçakaya, Mehmet Çetiner, Nurkan Yelkenci ve Yıldız Çetiner…
Nunu
Açılışın konukları arasında, Medipol Koşuyolu Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Kürşat Özvaran da vardı. Eşi Yasemin Hanım ile birlikte Nurkan Yelkenci’ye hayırlı olsun dileklerini ileten Özvaran; “Nurkan Hanım ve Ümit Akçakaya inanılmaz bir ikili, müthiş bir uyuma sahipler. Çok başarılı olacaklarına yürektemn inanıyoruz” yorumunda bulundular…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı