Arçelik’ten beyaz eşya ya da TV alanlara çay makinesi sürprizi

Teknolojiyle buluşma noktası Arçelik, tüketicilere yepyeni bir fırsat sunuyor. Yeni kampanyasıyla Arçelik, beyaz eşya ya da TV alanlara çay makinesini 359 TL yerine sadece 99 TL’ye sunuyor.

Arçelik, tüketicileri için yepyeni bir kampanyaya imza attı. Kampanyayla ankastre, dondurucu ve 32 inç altı TV ürünleri hariç beyaz eşya ya da televizyon alanlara, CM 3940 K Çay Makinesi sadece 99 TL’ye sunuluyor. 0,8 litrelik cam demliği ve 1,8 litrelik su ısıtıcı kapasitesi bulunan ürün, paslanmaz çelik çay filtresi sayesinde uzun ömürlü kullanım sunuyor. Kampanya, ekim sonuna kadar Arçelik mağazalarında geçerli olacak.

Arçelik Bağdat Caddesi

BAĞDAT CADDESİ KONSEPT MAĞAZASI’NDA…

Arçelik ürünlerini, “In Bakery by Divan” eşliğinde rahatlıkla incelemeniz için Arçelik Bağdat Caddesi Konsept Mağazası’na uğrayabilirsiniz. Caddebostan’da yer alan yaklaşık 400 metrekare büyüklüğündeki konsept mağazada, Arçelik’in tüm ürünlerini görüp inceleyebilmek mümkün. Üstelik showroom’da bulunan ve konusunda hayli deneyimli olan danışmanlardan ürünler hakkında detaylı bilgiler alarak karşılaştırmalar da yapabilirsiniz.

Arçelik

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı