Irmak Okulları, Aret Vartanyan’ı ağırladı

Aret-vartanyan-irmak-okullari-kadikoy-life-dergisi (2)

Kişisel dönüşüm uzmanı ve yazar Aret Vartanyan, sık sık sosyal projelere imza atan Irmak Okulları’nda özel bir söyleşi gerçekleştirdi.

Öğrencilere sadece akademik eğitimin verilmesinin yeterli olmadığını düşünen Irmak Okulları yönetimi, geleceğin başarılı isimlerini sosyal yaşama hazırlayabilmek ve saygın bireyler haline getirebilmek için bir etkinliği daha gençlerle buluşturdu. Yaşam amacını; “Bir tek insanı bile dışarıda bırakmadan, her bireyin kendini ve yaşam amacını sevgi üzerine kurulu bir zeminde gerçek kılmasını sağladığı bir dünyaya hizmet etmek” sözleriyle ifade eden Aret Vartanyan, Irmak Okulları Kültür Merkezi’nde yoğun bir katılımla gerçekleşen söyleşide öğrencilerin ufkunu açtı.

Aret-vartanyan-irmak-okullari-kadikoy-life-dergisi (1)

İSTEYİN OLUR, FAKAT SADECE İSTEMEKLE OLMAZ…

Söyleşinin ardından yeni kitabı da dahil olmak üzere kitaplarını öğrenciler için imzalayan Vartanyan; “Hayal ettiğiniz her şey gerçektir. İstemek, başarmanın yarısıdır. İsteyin olur, fakat sadece istemekle olmaz. İnandığınız bir şeyin peşinde koşarken hiçbir şey kolay olmayacak. Hiç kimseye hayal ettikleri altın tepside gelmiyor. Başarmak için çaba sarf etmek gerekir. Direkt olabilmek, doğru olabilmek önemlidir hayatta. En önemlisi ise gece huzur içinde uyumaktır” dedi.

Aret-vartanyan-irmak-okullari-kadikoy-life-dergisi (3)

Aret-vartanyan-irmak-okullari-kadikoy-life-dergisi (4)

Aret-vartanyan-irmak-okullari-kadikoy-life-dergisi (5)

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı