Fener Balık Şaşkınbakkal sezonu açtı

12 yıllık Fener Balık markasının Şaşkınbakkal Şubesi, üçüncü yılını ve balık sezonunun başlamasını bir açılış partisiyle kutladı. Tüm gün devam eden sezon açılışına, mekanın müşterileri yoğun ilgi gösterdi.

Şaşkınbakkal Barlar Sokağı’nda hizmet veren Fener Balık, teras katında deniz manzarasında balık ve Ayvalık mutfağı, diğer katında ise yemekli canlı müzik hizmeti sunuyor. Açılış davetine özel zengin bir menü hazırlayan mekan; davetlilere balık çorbasından Girit ezmeye, palamut tavadan jumbo karidese birbirinden farklı çeşniler sundu. Menü, davetlilerden tam not aldı.

HEDEF, MARKAYI DAHA DA İLERİYE TAŞIMAK…

Mekanın sahiplerinden Yeşim Günar, 12 yıllık bir marka olmanın sorumluluğu ile markalarını daha da ileriye götürmeyi amaçladıklarını belirtti. Restoranın alt katında canlı müzik de yaptıklarını belirten Günar, tüm Kadıköylüleri Fener Balık’a beklediklerini söyledi.

Mekanın sezon davetine, No:309 dizisinden tanıdığımız İrem Helvacıoğlu da katıldı. Helvacıoğlu, annesi ve babası ile birlikte katıldığı davette mekanın lezzetlerine tam puan verdi…
Fener Balık
Fener Balık sahiplerinden Yeşim ve Cem Günar, açılış sırasında davetlilerle tek tek ilgilenip, lezzetlerle ilgili bilgi aldı. Cem & Nilgün Göksungar, Ayşegül İlker, Mıçı & Duygu Bilgin, Ümit & Ayşegül Fişek, Tunga & Aslı Fişekçioğlu, Yeşim & Cem Günar…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı