Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal, Park Çadır Buluşmaları’nda!

Park Residences Cadde’de düzenlenen “Park Çadır Buluşmaları”, Kadıköylüleri ünlü isimlerle buluşturmaya devam ediyor. Etkinliğin hafta sonu buluşmasında, tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay ile eşi gazeteci-yazar Kerimcan Kamal yer aldı. Anne ve baba olmak için gün sayan çift, izleyicilerle aşka ve sevgiye dair sohbet ederek soruları yanıtladı.

Altı aylık hamile olan Doğa Rutkay, doğacak ikizlerinden birine Rutkay Kerim adını koyacaklarını açıklarken, yurt dışında doğum yapmaya sıcak bakmadığını belirterek; “Ben o konuda toplumcuyum. Kendi memleketim, kenti toprağım, başka ülkeye gitmem. Biz hiçbir zaman istemedik bunu. Tercih edenlere saygım var ama burada doğdum, büyüdüm, çocuklarım da öyle olsun isterim” dedi.

Doğa Rutkay Kerimcan Kamal

SADECE 6 KİLO ALDI…

Hamileliği boyunca çok kilo almaktan korktuğunu, ancak sadece altı kilo aldığını ifade eden ünlü oyuncu; “İştahlı bir tipim, güzelliğime çok takık değildim. ‘Ben bittim, çok kilo alacağım’ dedim. Hamburger, makarna aşereceğim sanıyordum. Hayatım boyunca onları yemedim ama havuç, marul, mor lahana aşerdim” diye konuşurken; Kerimcan Kamal ise espri yaparak “Babalar daha beter aşeriyor. Ben diyete başladım. Baktım işin ucu gidiyor, ona sürekli ‘Hayatım dikkat et’ derken, ondan kaçırdığım her şeyi ben yiyorum. O yüzden diyete başladım” sözlerini kullandı.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı