Caddebostan Hayal Kahvesi’nde Özgür Şahin rüzgarı

Bağdat Caddesi’nin en eski eğlence ve lezzet mekanlarından Caddebostan Hayal Kahvesi, son zamanlardaki atakları ile dikkat çekiyor. Mekanın efsanevi işletmecisi Özgür Şahin’in geçtiğimiz aylarda tekrar Caddebostan şubesine gelmesiyle birlikte özgün lezzetleri ve canlı müzikteki tercihleriyle Kadıköylülerin dikkatini çekmeye başladı.

Bünyesinde birçok sinema salonu ve tiyatroyu barındıran, Kadıköy’de önemli bir boşluğu dolduran Caddebostan Kültür Merkezi içerisinde yer alan Caddebostan Hayal Kahvesi’ndeki değişikliklerle ilgili görüşlerini aldığımız Özgür Şahin, daha samimi ve aile ortamı yaratmaya çalıştıklarını belirterek, menülerin lezzetlerini Türk damak tadına uygun hale getirdiklerini söyledi. Şahin, bu sıkıntılı zamanlarda fiyat politikasını da gözden geçirdiklerini, canlı müzik seçiminde de kalitelerine yakışır tercihler yaptıklarını ifade etti.

GECESİ AYRI, GÜNDÜZÜ AYRI KEYİFLİ…

Gündüz saatlerinde daha çok yeme, içme, sohbet ve okuma alışkanlıklarına cevap veren mekan, gece saatlerinde ise müziğinin çeşitliliği ve ilginç içki menüsü ile kulübe dönüşüyor. Niteliklli müzikten hoşlanan ve kendini sıradanlıktan soyutlayan seçkin konuklarıyla Caddebostan Hayal Kahvesi, Kadıköylülere benzersiz geceler vaat etmeye devam edecek gibi gözüküyor.

Caddebostan Hayal Kahvesi

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı