Barış Manço, Caddebostan’da anılacak…

Kadıköy Belediyesi’nin Manço Ailesi ile birlikte ve Halkbank’ın desteğiyle müze haline getirdiği Moda’daki Barış Manço Evi, her yıl olduğu gibi bu yıl da 31 Ocak günü saat 24.00’e kadar ziyaretçilerine ücretsiz açık olacak. Barış Manço Evi, açıldığı 9 Haziran 2010’dan bugüne kadar 150 bin ziyaretçi sayısı ile 7’den 77’ye herkese hitap ediyor.

BARIŞ İÇİN 7’DEN 77’YE ŞARKILAR…

Barış Manço’nun ölüm yıldönümü olan 1 Şubat Pazartesi akşamında Manço Ailesi, dostları ve sevenleriyle Caddebostan Kültür Merkezi’nde anma etkinliği düzenleyecek. Gecede Cemil Demirbakan, Eylem Pelit, Gültekin Kaçar, Mert Türkmen ve Turhan Yükseler’den oluşan “Tehlikeli Madde” grubu, Barış Manço’nun şarkılarını söyleyecek. Gecenin bir başka özelliği ise, Meyra’nın da konuk sanatçı olarak Manço’nun şarkılarını söyleyecek olması.

ÇOCUKLAR BARIŞ ABİLERİ İÇİN SÖYLEYECEK…

Kadıköy Belediyesi Çocuk Sanat Merkezi öğrencileri de 1 Şubat akşamı Caddebostan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek anma töreninde, Barış abilerinin çocuklar tarafından çok sevilen iki şarkısını seslendirecek.

CKM’DE BARIŞ MANÇO SERGİSİ…

Kadıköy Belediyesi Barış Manço Evi’nde, Barış Manço’nun zengin kişiliğinin yan sıra kültürel zenginliğiyle de pekiştirdiği değerli eşyaları ve fotoğraflarından oluşan sergi, Caddebostan Kültür Merkezi’nde 1-10 Şubat tarihleri arasında gezilebilecek.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı