Koç Yapı’dan yaşam alanı üreten projeler…

Boğaziçi Üniversitesi, geçtiğimiz günlerde İnşaat Ekonomisi Zirvesi’ne ev sahipliği yaptı. Yoğun ilgi gören zirveye katılan Koç Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Cenk Koç, tasarım ve insan odaklı anlayışlarının yanı sıra yaşam alanı üreten projeleriyle Bağdat Caddesi’nin tarihi atmosferini modern binalar ile yaşatmaya devam edeceklerini söyledi.

“MÜŞTERİLERİMİZİN DAİMA ARKASINDAYIZ”…

İnovatif binalar ile yenilenen İstanbul’u gelecek nesillere bir kültür başkenti olarak emanet etmek üzere çalışmalarını sürdürdüklerini, önümüzdeki yıl kârlılıklarının yüzde 50’sini inovasyona ayıracaklarını ifade eden H. Cenk Koç; “2016 yılında da inonvasyona yatırımımız devam edecek. Lüks konut odaklı inşaat anlayışımızı, Bağdat Caddesi özelinde yapacağımız 100 milyon TL’lik banka ortaklıklarıyla geliştirerek sürdüreceğiz. Koç Yapı A.Ş. olarak teminat mektuplarımız ile banka garantörlüklerimizle gerek arsa sahiplerimiz, gerekse bizden satın alım yapan müşterilerimizin daima güçlü bir şekilde arkasındayız” şeklinde konuştu.

“ANLAŞMALARIMIZDA SINIRSIZ TEMİNAT LİMİTLERİ VERİYORUZ”…

Koç Yapı’nın bütün projelerinde müşterilerine garantörlük vermeyi sürdürdüğünü ifade eden Koç, şu açıklamalarda bulundu: “Koç Yapı, banka limitleri ve referans mektuplarıyla yapılan işlerin arkasında ve müşterilerinin hep yanında olmaktadır. Bankalar ile yapılan partnerlikler ve şahsi kefaletler ile müşterilerimiz topraktan konut kredilerini kullanabilmekte ve dilediği şart-bedelle mortgage kredilerini ödeyebilmektedirler. Ayrıca, kat karşılığı anlaşmalardaki teminat limitlerini sınırsız olarak vermekteyiz. Koç Yapı, ana hedefleri doğrultusunda, GYODER üyeliğiyle birlikte iki sene içerisinde GYO (Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı)’na dönüşecek ve borsaya açılacaktır.”

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı