Cadde’de Türk Sanat Müziği için VESİLE’niz var

Bağdat Caddesi’nde Türk Sanat Müziği dolu fasıl geceleri yaşamak için artık “Vesile”niz var. Cadde’nin Feneryolu bölümünde kapılarını açan “Vesile” isimli mekan; Çarşamba, Cuma ve Cumartesi geceleri canlı müzik yapıyor. Konservatuvarlı udi Can Kandaz eşliğinde, aynı zamanda kanun üstadı da olan Gülben Çetinel’in seslendirdiği birbirinden güzel Türk Sanat Müziği şarkıları ile eski günleri yaşayabiliyorsunuz.

Önceki akşam konuk olduğumuz mekanda rastladığımız isimler arasında Fenerbahçe Spor Kulübü’nün kadın üyelerinden Meliha Yaman, Mimar Arzu Sarpkaya, Atlas Toplu Yemek’ten Zeynep Peker ve Kozzy AVM Müdürü Şule Gökel de vardı.

Vesile’nin bir başka masasında ise Ayşe Şeşen Durmuş’a rastladık. Bu yaz gezdiği Artvin’de yeşilin binbir tonu ile bezenmiş yaylaların güzelliğini dostları Semra Sarpkaya ve Hülya Mete ile paylaşan Ayşe Hanım; “O güzelliklerin ardından Türk Sanat Müziği dolu bir gece yaşamak son derece iyi geldi” dedi.

Türk Sanat Müziği söz konusu ise, neresi olursa olsun mekanın ilk konukları arasında bulunmayı olmazsa olmaz kabul eden Melahat ve Recai Tanıtkan çifti de Vesile’nin konukları arasındaydı. Onlara, Kadıköy Life Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Canan Toprakkaya ve mekanın kurumsal iletişim sorumlusu Esra Uçar eşlik etti.

Vesile‘nin bir başka masasında, İlknur İleri’nin 28. yaşına merhaba dediği doğum günü kutlaması vardı. Risk yönetimi danışmanlığı hizmeti veren AON Türkiye’de yönetici asistanı olan İleri’ye “Nice yıllar” dileklerini iletenler arasında sanatçı Gülben Çetinel ile birlikte Yağmur Kabaoğlu, Iraz Çelfiş, Savaş Kurtaran, Ezgi Kurtiş ve Timur Kurtiş de vardı.

Vesile

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı