Koç Tower sahiplerine teslim ediliyor

Bağdat Caddesi’nin en geniş peyzaj alanına sahip projesi Koç Tower, 20 Ocak’ta maliklerine görkemli bir davetle teslim edilecek.

Kentsel dönüşümün merkezi Bağdat Caddesi’nde butik ve mimari tasarımlarla A+ farklılık yaratarak konsept projeler üreten, bilişim çağının tüm konseptlerini uygulayan Koç Yapı, 20 Ocak’ta bir projesini daha maliklerine teslim ediyor. Teslim töreninde sahne alacak olan Ömür Gedik’in eşsiz performansı, davetliler için hoş bir anı olarak kalacak.

BAĞDAT CADDESİ’NDE SON RUHSATI ALAN EN YÜKSEK BİNA…

45 günde Koç Towerinşaat ruhsatını, 15 günde iskânlarını alıp 12 ay gibi kısa bir sürede teslimi gerçekleştiren Koç Yapı’nın Koç Tower Projesi, Bağdat Caddesi’nin son ruhsatı alan en yüksek bina özelliğini de taşıyor. Yüksek katlı binalarda ihtisaslaşan Koç Yapı, İstanbul’un en yüksek katlı binalarının inşasında lider firmalar arasında yer alıyor. 7 yıldızlı resepsiyon konsepti ile Koç Tower, Bağdat Caddesi’ne birinci paralelde 13 bin metrekare kapalı alandan, 21 kat ve 38 daireden oluşuyor. Koç Tower, şehrin merkezinde yaşamak ve çalışmak isteyenler için Suadiye’de hayat bulurken, Bağdat Caddesi’nin en geniş peyzaj alanına sahip projesi olma özelliği ile de hayranlık uyandırıyor.

AÇIK, NET, DÜRÜST! ZATEN HEP VARDINIZ!

Koç Yapı, Bağdat Caddesi’nin en yüksek binalarını inşa eden lider inşaat firması olma özelliğini korumasının yanı sıra tüm projelerinde statik ve betonarmeler için 100 yıllık garanti verme konusunda iddiasını sürdürüyor. Bağdat Caddesi’nde 100 milyon TL ciro ile 4 yılda 8 binayı, 60 bin metrekare kapalı alanda inşa eden Koç Yapı; “Açık, Net, Dürüst! Zaten Hep Vardınız!” sloganıyla tek firma olma özelliğini koruyor.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı