Kollektif Karma’dan son dakika hediye partisi

Yılın son günlerini yaşadığımız bugünlerde Türkiye’nin marka caddesi Bağdat Caddesi’nde hediye ve parti etkinlikleri hız kesmiyor. Tuğba Kurtulmuş, Hande Erinç ve Tuğba Başaran isimli üç kadın tasarımcının yaklaşık iki yıl önce oluşturduğu Kollektif Karma’nın son dakika “Mini Tasarım Pazarı” ve partisi de bunlardan biriydi.

Kollektif Karma

Erenköy Daire Cafe’de gerçekleşen etkinlik, özellikle yeni yılda hala sevdiklerine hediye alamamış Kadıköylüler için son dakika sürprizi oldu. Tamamen kendi el emekleri ile üretilmiş ürünlerin son zamanlarda daha çok tercih edildiğini belirten tasarımcı Tuğba Kurtulmuş, Kadıköy’de ayda bir düzenledikleri kermes ve tasarım pazarlarına ilginin hayli fazla olduğunu, giderek daha çok tasarımcının pazarlarda kendi ürünlerini sergilemeye başladığını ifade etti.

“SON DAKİKA” PARTİSİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ…

Son dakika alışverişi, yılbaşı punch’ı, yılbaşı kurabiyeleri, yılbaşı dileklerinin ağaca asılması, bolca güler yüz, iyi niyet, dayanışma ve hoşgörüyü karıştırıp bu partide kardıklarını söyleyen Kurtulmuş; bir yılı aşkın süredir düzenledikleri etkinliklerle tasarım severleri özel tasarımcılar ve ürünleriyle buluşturduklarını belirterek, Kollektif Karma’nın esas amacına yavaş yavaş ulaşmaya başladığını aktardı. Mini Tasarım Pazarı, ilerleyen saatlerde son dakika partisi ile devam etti. Kollektif Karma’nın diğer sergisi Ocak ayı içerisinde Moda’da gerçekleşecek.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı