Akbank Bağdat Caddesi Şubesi yeni konseptiyle açıldı

Akbank Bağdat Caddesi Şubesi, geçtiğimiz günlerde Suadiye’de müşterilerine kapılarını açtı. Yeni nesil bankacılık mottosu ile hizmete giren şube, daha az insan ve daha çok teknoloji düşünülerek yapılmış, konsept bir şube olma özelliğini taşıyor. 50 bin TL altındaki işlemler için hızlı gişe uygulamasının var olduğu şube toplam dört kattan oluşuyor.

Her biri yaklaşık 500 metrekarelik katlarında bireysel bankacılıktan ticari bankacılığa kadar birçok departmanı içinde barındıran Akbank Bağdat Caddesi Şubesi, yaklaşık 3 aylık bir tadilat sürecinden sonra hizmete girdi. Alışılagelen banko kavramının kaldırıldığı yeni konseptte müşteri ile yüzyüze görüşülecek şube tasarımı, hem müşteri ilişkileri açısından hem de mekanın genişliği açısından yenilikler taşıyor. Akbank logosunda yer alan kırmızı tonun hakim olduğu şube, ferah ortamıyla da dikkat çekiyor.

Modern, ferah dekorasyonu, teknolojik olarak getirdiği yeniliklerle Akbank Bağdat Caddesi Şubesi, Suadiye No: 399’da hizmet vermeye devam ediyor.

Akbank

Her biri yaklaşık 500 metrekarelik katlarında bireysel bankacılıktan ticari bankacılığa kadar birçok departmanı içinde barındıran, daha az insan ve daha çok teknoloji düşünülerek yapılan şube, yaklaşık 3 aylık bir tadilat sürecinden sonra hizmete girdi…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı