İncir Restaurant artık Kalamış’ta!

Marmaris Orhaniye’de Ege mezeleriyle ünlü İncir Restaurant artık Kalamış’ta. Ülke genelinden binlerce müdavimi olan restaurantın açılış gününde konuşan mekanın işletmecilerinden Hakan Özalp; “Marmaris’teki İncir’in en çok müdavimi Kadıköy’den geliyordu. O kadar çok talep geldi ki, biz de Kalamış’ta yeni yerimizi açmaya karar verdik” dedi.

Yaklaşık 1,5 aylık bir tadilat sürecinden sonra geçtiğimiz günlerde kapılarını açan İncir Restaurant, özellikle Girit ve Ege mezeleriyle ünlü. Mekanın 100’ün üzerinde meze çeşidi bulunuyor. Bunlar arasında Girit ot tabağı ise önemli bir yere sahip. Kalamış Marina’nın tam karşısında, muhteşem marina manzaralı İncir Restaurant, iki katlı ve 180 kişi kapasiteli. Aynı zamanda bahçede de hizmet verecek mekan, Aralık ayında kahvaltı servisine de başlayacak.

Kalamış İncir’in açılışında ünlü şarkıcı Aslı Hünel Hatim ve eşi Savaş Hatim de vardı. Hakan Özalp, Aslı Hünel Hatim, Savaş Hatim.
İncir Restaurant
İncir Restaurant’ın açılışına katılanlar arasında, Bağdat Caddesi’nin ünlü kuyumcularından Ferit Kasar ve dostları yer aldı. Ferit Kasar, Lara Kasar, Sofi Kunçay, Muzaffer Köse, Fatih Şener, Diana Kasar, Nida Önal, Muhip Önal, Özge Özbek, Lüftü Okçu…
Müzisyen Engin Altay, İncir Restaurant’ın açılışına kemanı ve söylediği aryalar ile renk kattı…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı