Yeni Tefal Ultimate Pure ile saf ve güçlü buhar devrimi

25 yıldır ‘İyi ki Varsın’ dedirten ürünleriyle günlük yaşamı kolaylaştırmayı amaçlayan Tefal’in, devrim niteliğinde teknolojiyle ürettiği yeni Ultimate Pure buharlı ütüsü ile saf ve tertemiz bir ütüleme deneyimi sizi bekliyor. Mükemmel ütü performansına sahip yeni Tefal Ultimate Pure, olağanüstü buhar gücü ile özel tasarım kireç filtreleme sistemini bir araya getirerek saf ütüleme sunuyor.

Devrim yaratan, yepyeni ve özel teknolojiye sahip mikro kireç filtre sistemli Tefal Ultimate Pure, ütü yaparken kireç parçacıklarını ve lekelerini önlemeye yardımcı oluyor. Modern ve şık tasarımıyla dikkat çeken ürün, yeni mikro kireç filtresi ile 0.2 mm’den büyük kireç parçacıklarını tamamen durduruyor. Ayrıca 60g/dk’ya kadar değişken buhar çıkışı maksimum etki sağlarken, ekstra güçlü 260g/dk şok buhar miktarı ise en inatçı kırışıkları bile açıyor. Kıyafetlerdeki kireç lekelerine son vermek için yüzde 100 filtrelenmiş buhar gönderim sistemiyle tasarlanan Tefal Ultimate Pure’da kireç, filtre tarafından durdurularak kıyafetlere saf buhar veriliyor.

Tefal Ultimate Pure

EKSTRA GÜVENLİK ÖZELLİĞİYLE DİKKAT ÇEKİYOR…

Durilium AirGlide Autoclean taban plakasına sahip olan Tefal Ultimate Pure, tüm kumaşlarda mükemmel kayganlık sağlıyor. Etkili ütüleme için ideal buhar dağılımı sunan TEFAL’in patentli teknolojisi Autoclean özelliği, taban plakanızın dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını da sağlıyor. Ekstra güvenlik özelliğiyle dikkat çeken Tefal Ultimate Pure, yanlışlıkla veya dalgınlıkla gözetimsiz bırakıldığında otomatik olarak kapanıyor. Dikey konumda bırakıldıysa sekiz dakika sonra, tabanı yere temas halinde ya da yan durumda bırakıldıysa 30 saniye içerisinde kendini kapatıyor.

TEFAL’in bu yeni ürününe Göztepe, Selamiçeşme ve Caddebostan mağazalarından ulaşabilirsiniz…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı