Selami Şahin sahnesinde Yalın sürprizi

Usta sanatçı Selami Şahin, geçtiğimiz akşam Semih Erdoğan’ın şefliğinde SemiJazz Orkestrası eşliğinde Moda Kayıkhane sahnesinde sevenleriyle buluştu. Konseri izlemeye gelenler arasında yer alan başarılı sanatçı Yalın, Selami Şahin’in kendisini sahneye davet etmesiyle “Gitme Sana Muhtacım” şarkısını duayen sanatçı ile birlikte seslendirdi.

Büyük alkış alan düet sonunda 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı kutlayan Selami Şahin’in “Dünyada gitmediğim ülke kalmadı. Dünya ülkeleri diyorlar ki, gelmiş geçmiş en büyük lider Atatürk! Türkiye, böyle bir lidere sahip olduğu için çok şanslı. Hepimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun” sözlerine karşılık Yalın; “Selami Şahin, çok teşekkür ederim ve en büyük teşekkürüm de size. Sizi bunca sene boşuna sevmemişim. Çok güzel bir 30 Ağustos mesajı verdiniz. Herkesin bayramı kutlu olsun” dedi.

Selami Şahin

SAHNEDE BİR DİĞER SÜRPRİZ: AHMET SELÇUK İLKAN

Konseri izlemeye gelen bir diğer önemli isim Ahmet Selçuk İlkan, sahnede “Gözler Kalbin Aynasıdır” şiirini okudu. Selami Şahin; “Büyük şairle tanışmamız 80’den önceye denk geliyor. Bir gün oturuyoruz, sohbet ediyoruz. Şair arkadaşım sevgilisine dedi ki, ‘Yeter artık senden hoşlanmıyorum’. Sevgilisi de ‘Aşkım yalan söylüyorsun. Gözlerin öyle demiyor. Gözler kalbin aynasıdır’ dedi. Yazdı, ben de besteledim. Bu büyük şair kim, Ahmet Selçuk İlkan” sözleriyle şarkısının hikayesini anlattı. Selami Şahin, Ahmet Selçuk İlkan ile dillere dolanan birçok şarkısında beraber çalıştıklarını dile getirdi.

Yeni albüm çalışmalarını tamamlamak üzere olan Selami Şahin, bir yandan da 30 Eylül’de Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda vereceği “Eskimeyen Şarkılar” konseptli sürprizlerle dolu konserine hazırlanıyor.

Diğer Haberler

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı