Caddebostan’da “Yaşamdan Dokunuşlar”…

SAE1

Suna Atalı Er’in “Yaşamdan Dokunuşlar” adlı resim sergisi, Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi’nde sanatseverler ile buluşuyor. 19 Ekim’de açılacak sergi, 26 Ekim tarihine kadar ziyaret edilebilecek.

Sanatçı, sergi ile ilgili olarak şunları ifade etti: “19-26 Ekim 2015 tarihleri arasında CKM’nde gerçekleşecek olan ‘Yaşamdan Dokunuşlar’ isimli kişisel sergimde sanatseverlerle tekrar buluşuyorum. Sergide yer alan 30 adet suluboya eserde zaman zaman şehir hayatının karmaşası ve hızlı geçen zamanı anlatılırken, zaman zaman da doğaya dönerek bu kaostan kaçış anlatılmaktadır. Gerek renk, gerek konu ve gerekse teknik olarak yeni denemelerden kaçınmadığım bu sergimde, hayatın içinde farklı duygu dokunuşları ile birlikte izleyiciyi keyifli görsel bir yolculuğa davet ediyorum.”

SUNA ATALI ER HAKKINDA…

Suna Atalı Er’in resim merakı lise çağlarında başladı, emekli olduktan sonra resim çalışmalarına ağırlık verdi. Prof. Fuat Acaroğlu’nun eğitmenliğini yaptığı “Serbest Desen” eğitim programına katıldı. Selçuk Fergökçe, Natali Aydar, Ömer Muz, Javid Tabatabaii, Hicran Alioğlu ile desen, yağlıboya ve suluboya çalışmalarında bulundu. Birçok karma sergiye katılan sanatçı, Hicran Alioğlu ile çalışmalarını sürdürüyor.

SAE2

SAE3

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı