Kadıköy’e Diyabet Hastanesi…

Pek çok ilk’e ev sahipliği yapan Kadıköy, bu özelliğine yeni bir halka daha ekledi. Türkiye’nin Diyabet Hastanesi, Acıbadem’de hizmet vermeye başladı. “Prof. Dr. Nazif Bağrıaçık Diyabet Hastanesi” adıyla Kadıköylülerle buluşan merkezin en önemli özelliği, arkasında 60 yıllık bir deneyime sahip olması.

ÖZEL OLARAK PROJELENDİRİLİP İNŞA EDİLDİ…

Hastanenin bir başka önemli özelliği ise, sadece bu amaç için projelendirilip inşa edilmiş olması. Defalarca üzerinde çalışılıp pek çok incelemenin sonunda ortaya çıkan merkezde; hastalarından doktorlarına, çalışanlarından yöneticilerine kadar herkesin en yüksek düzeyde faydalanması hedeflenmiş.

“GENEL HASTANE” OLARAK HİZMET VERECEK…

Türk Diyabet Cemiyeti ile Türk Diyabet ve Obezite Vakfı’nın girişimleriyle ortaya çıkarılan merkezde, gelişmiş teknolojik özelliklerin yanı sıra yoğun bakım üniteleri ve büyük cerrahi operasyonların yapılabilmesine olanak sağlayacak ameliyathaneler yer alıyor. Toplam 66 yatak kapasiteli hastanede diyabet, metabolizma ve obezite hastalarının her tür tanı, tedavi ve takipleriyle birlikte Acil Servis, Göz, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi, Genel Cerrahi, Kardiyoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Nöroloji, Plastik Cerrahi, Üroloji, Beslenme ve Diyet, Podoloji (ayak sağlığı), Radyoloji ve Laboratuvar alanlarında; SGK (Sosyal Güvenlik Kurumu), özel sigortalar, banka ve özel sandıklarla anlaşmalı olarak hizmet veriliyor.

Tepe Nautilus AVM ve Marmaray’a 100 metre mesafede, Sokullu Sokak girişindeki hastane, sadece bu iş için projelendirilip inşa edildi…
Hastane yönetiminin olmazsa olmazları arasında, akademik kadroları ve teknolojik donanımları ile diyabeti olan ya da olmayan herkese kaliteli hizmet vermek yer alıyor…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı