Çok istedik ama olmadı, İsrafil Köse’yi kaybettik!

Kadıköy’de geçirdiği trafik kazası sonrası ağır yaralanan, ölüp ölmediği yönünde farklı açıklama ve iddiaların kamuoyuna yansıdığı ünlü Karadenizli oyuncu İsrafil Köse, son nefesini verdi.

Kadıköy Life Dergisi; Haydarpaşa Numune Hastanesi Acil Servisi önünde gece yarısı saatlerinde birçok akrabası, oyuncular ve medyanın önde gelen isimleriyle İsrafil Köse için dua eden dostları ile birlikte müjdeli haberi bekledi. Ancak sabaha karşı saat 07.00 sıralarında kahreden haber geldi. Köse ailesi, acı haberle yıkıldı. Köse’nin cenazesi, eşi Şengül Köse ve yakınları tarafından hastaneden alınarak Küçükçekmece Mezarlıklar Müdürlüğü’ne götürüldü.

israfil köse

NURCAN SABUR, BURHAN AKDAĞ VE BİRÇOK İSİM…

Türk magazininin önde gelen isimleri de ünlü oyuncunun hayata tutunması için diken üstünde uykusuz kalanlar arasındaydı. Kaza sonra oyuncunun öldüğü yönündeki haberlerin asılsız olduğunu kamuoyuna hızla duyuran Magazinkolik.com’un sahibi gazeteci Nurcan Sabur, Bonjour Dergisi sahibi Burhan Akdağ ve birçok medya emekçisi, sabah saatlerinde kara haberi aldı.

unlu-oyuncu-israfil-kose-vefat-etti (4)
Magazin gazetecisi Burhan Akdağ ve arkadaşları, Haydarpaşa Numune Hastanesi bahçesinde…

MAKİNEYE BAĞLI YAŞATILIYORDU…

Park halindeki ticari taksinin açılan kapısına çarparak ağır yaralanan oyuncunun bir süre sonra öldüğü dile getirilmiş, ancak sonrasında akrabaları makineye bağlı olarak yaşatıldığını açıklayarak dualar istemişti. Kadıköy Life Ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz…

Ünlü oyuncunun ölmediğini, makineye bağlı olarak yaşatıldığını milyonlara duyuran ilk isimlerden Magazin Gazeteci Nurcan Sabur acı haber sonrası; "Çok erken oldu. Ne desek, acımızı ailesi ve yakınları kadar ifade edemeyiz. Onu hep güzel gülüşüyle hatırlayacağız. Mekanı cennet olsun" dedi.
Ünlü oyuncunun ölmediğini, makineye bağlı olarak yaşatıldığını milyonlara duyuran ilk isimlerden magazin gazetecisi Nurcan Sabur, acı haber sonrası “Çok erken oldu. Ne desek, acımızı ailesi ve yakınları kadar ifade edemeyiz. Onu hep güzel gülüşüyle hatırlayacağız. Mekanı cennet olsun” şeklinde konuştu…

İSRAFİL KÖSE HAKKINDA…

20 Şubat 1970 tarihinde Artvin’in Borçka ilçesinde dünyaya gelen İsrafil Köse, İstanbul Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünü bitirdi. İlk ekran macerasını, 1987 yılında TRT ekranlarında yayınlanan Belene dizisinde oynadığı Emin rolüyle gerçekleştirdi. O deneyiminin ardından birçok yapımda oyunculuğunu sergileyen İsrafil Köse, Karadeniz insanını yansıtan şivesiyle kısa sürede gönülleri fethetti. Emret Komutanım dizisinde Laz Çavuş Cemal, Sümela’nın Şifresi: Temel ve Moskova’nın Şifresi: Temel filmlerinde Cemil karakterini canlandırdı.

oyuncu-israfil-kose-vefat-etti (3)
İsrafil Köse’nin cenazesi, eşi Şengül Köse ve yakınları tarafından hastaneden alınarak Küçükçekmece Mezarlıklar Müdürlüğü’ne götürüldü…

İsrafil Köse

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı