Almula Merter’in annelik sevinci

Ünlü tiyatrocu Ferdi Merter’in kendi gibi oyuncu kızı Almula Merter, annelik sevinci yaşıyor. Oyuncu Almula Merter, 2014 yılında İngiliz Robert Churm ile hayatını birleştirerek İngiltere’de yaşamaya başlamıştı. Sanat çalışmalarına İngiltere’de kurduğu şirket üzerinden devam eden başarılı oyuncunun hayali, hep bir çocuğunun olmasıydı.

Biyolojik olarak anne olamayan Almula Merter ve eşi Robert Churm, aldıkları kararla iki çocuk evlat edindi. 51 yaşındaki Merter, 4,5 aylık erkek ve 4 yaşında bir kız çocuğunu evlat edinerek annelik özlemini gidermiş oldu. Oldukça heyecanlı olan Almula Merter, duygularını şöyle dile getirdi: “51 yaşında anne oluyorum, heyecanımı anlatamam. Hem de bir değil, iki tane. 4,5 aylık bir oğlum ve 4 yaşında bir kızım var artık. Eve gelmelerine sayılı günler var. Alışverişe gidiyorum ve ağlamaktan o kadar zor ve uzun alışveriş yapıyorum ki! Fakat annelik duygusu gerçekten dünyanın en büyük duygusu ve heyecanıymış. Daha sarılamadık birbirimize, sayılı gün çabuk geçer derler ama geçmiyor işte.

Almula Merter

DUA EDİN…

Bazı arkadaşlarım ve çevremdekiler ‘Bu yaştan sonra sen delirdin mi, hayatın bitecek’ diyorlar. Ama sizin çocuğunuz var veya olmamasını tercih etmişsiniz, bu yüzden beni anlayamazsınız. Tüp bebek denemelerimin sonuncusunda, o buz gibi odada yatarken ve daha sonra kaybettiğimde, yürüyemediğimde, aklımı kaçırdığımı hissettiğimde, nefes alamadığımda ben o kadar çok ağladım ki. O kadar acı çektim ki… O yüzden 51 yaşından sonra hayata daha yeni başladığımı anlayamazsınız. Dua edin de hayata faydalı çocuklar yetiştireyim ömrüm elverdiği sürece. Dua edin, terk edilmiş iki çocuğun hayatı değişsin. Dua edin, sevgi onların kalbinde büyüsün. Dua edin, hamile kalbim doğumunu gerçekleştirsin. Lütfen dua edin…”

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı