Samel Exclusive’den Cadde’ye özel bir dokunuş

Bağdat Caddesi, birçok altyapı ve trafik sorununa rağmen ünlü firmalar için hala vazgeçilmezliğini koruyor. COS, Beymen, Chanel gibi dev markaların arasına, merkezi ikitelli MASKO’da olan Samel A.Ş de katıldı. 1984 yılından bu yana halı ve zemin kaplamaları üzerine adından söz ettiren Samel, son 5 yıldır aydınlatma sektöründe de faaliyetlerine devam ediyor.

Özellikle Bağdat Caddesi’ndeki kentsel dönüşüm projelerine değer katacak Samel Exclusive Selamiçeşme mağazasının açılışı hakkında görüşlerini aldığımız şirket ortaklarından Alper Kayaoğlu, merkezleri karşıda olmasına rağmen Cadde’nin hala önemli bir marka olduğunu, bölgedeki projelere daha önceden de “Luxury” kategorisinde aydınlatma konusunda çalışmalar yaptıklarını belirtti. Türkiye’de her ilde bayiliklerini olduğunu söyleyen Kayaoğlu, Bağdat Caddesi’nin kendileri için çok özel bir yeri olduğunu, üst segment ürünlerle yeni yapılara aydınlatma konusunda farklı bir bakış açısı getireceklerine inandıklarını belirtti.

İTALYAN VE İSPANYOL AYDINLATMALAR İLE FARK YARATACAK…

İthal ve yerli üretimlerle Türkiye’nin yanı sıra Katar ve Fas gibi ülkelerde büyük otel ve cafelerde de önemli işlere imza attıklarını ifade eden Alper Kayaoğlu; yakın zamanda MASKO’da iki ayrı şube açacaklarını, Exclusive mağazalarına özel olarak İtalyan ve İspanyol aydınlatmaların da sadece Selamiçeşme’de sergileneceğini, herkesi mağazalarına beklediklerini ifade etti. Murat Koçak, Ahmet Kayaoğlu ve Alper Kayaoğlu ortaklığında Bağdat Caddesi’ne özel olarak tasarlanan Samel Exclusive, yaklaşık 160 metrekarelik kapalı alanda 5 kişilik satış ve proje ekibiyle hizmet verecek.

Birçok seçkin davetlinin katıldığı Samel Exclusive Selamiçeşme mağazasının açılışında rastladığımız Kadıköylülerden bazıları Ahmet Kayaoğlu, Gülfer Kayaoğlu, Alper Kayaoğlu, Murat Koçak, Burak Koçak ve Devrim Koçak idi…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı