Ünlü kuaför Muzaffer Sarıkaya, Bağdat Caddesi’nde

Uzun yıllar Amerika Birleşik Devletleri’nde kuaförlük mesleğini yürüten Muzaffer Sarıkaya, Bağdat Caddesi’ndeki yeni yerinin açılışını yaptı. Daha önce Feneryolu’ndaki bir salona ortak olan Sarıkaya, salonun bulunduğu binanın kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılmasından dolayı Bağdat Caddesi’ndeki yerini buldu.

Daha çok müşterilerinin ısrarı neticesinde Bağdat Caddesi’ni tercih ettiğini açıklayan Muzaffer Sarıkaya; “Pek çok müşterim bu cadde üzerinde oturuyor. Hatta salonun bulunduğu bu apartmanda bile dört aile müşterim olur. Onlara yakın olmak benim için de son derece cazip” şeklinde konuştu.

muzaffer-can-2
Muzaffer Sarıkaya’nın yeni salonu, hayli geniş bir kadro ile hizmet veriyor…

ERKEK BÖLÜMÜ DE VAR…

Yeni salonunda aynı zamanda erkek kuaförünün de bulunduğunu sözlerine ekleyen Sarıkaya; “Bu konuda en iyi isimler arasında gösterilen iki arkadaşım da benimle birlikte erkek müşterilerimize hizmet verecek” dedi. Yine müşterileri arasında yaptığı bir mini anket sonucunda salonun ismini “Friends” olarak belirlediklerini dile getiren Muzaffer Sarıkaya; “8 Ekim Cumartesi günü bir açılış partisi düzenledik, çok sayıda dostumuz katıldı. Katılanların bir bölümü aynı zamanda saçlarını da yaptırmak istedikleri için, çok istediğim halde birbirinden değerli dostlarımla yeteri kadar ilgilenemedim.  Bu nedenle kendilerinden bir de sizin aracılığınızla özür diliyorum” açıklamasında bulundu.

Muzaffer Sarıkaya’nın Amerika hikayesi ve yeni salonunun ayrıntılarını, Kadıköy Life Dergisi’nin Kasım & Aralık 2016 sayısı sayfalarında bulabileceksiniz…

muzaffer-can
Açılışa katılanlar arasında, Türk Sanat Müziği’nin efsane sanatçılarından Aysel İpar da vardı. Kadıköy Life Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Canan Toprakkaya ve Büyük Kulüp’ün aktif üyelerinden Şükran Uysal ise, “Hayırlı olsun” mesajlarını bizzat katılarak ileten isimler arasındaydı. Muzaffer Sarıkaya’ın eşi Zuhan Hanım da ziyaret boyunca onlara eşlik eden isim oldu…
aysel-ipar-1
Bu yaz Çeşme’de uzun bir tatil yapan Aysel İpar, her zamanki zarafeti ve hayat dolu tavrıyla açılışın ilgi odağıydı…
muzaffer-can-1
Muzaffer Sarıkaya’nın “Friends” adını verdiği yeni salonu, Bağdat Caddesi’nin Feneryolu bölümünde yer alıyor…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı