Tepe Nautilus’ta müzik dolu yılbaşı özel programı

Birbirinden özel isimleri her ay Tepe Nautilus ziyaretçileri ile buluşturan Tepedekiler’de bu ay ev sahibi Metin Özülkü ve misafiri Güliz Ayla, yılbaşına özel sevilen şarkıları seslendirecek.

Muhteşem düetler ile taçlanacak yılbaşı konseri tadındaki özel program, keyifli vakit geçirme garantisi veriyor. Metin Özülkü ve “Olmazsan Olmaz” şarkısıyla büyük beğeni kazanan Güliz Ayla, en güzel şarkıları ve müzik dolu sohbetleriyle 25 Aralık Pazar günü saat 15:00’de Tepe Nautilus’ta müzikseverleri bekliyor.

Tepe Nautilus

KEYİFLİ SOHBET İLE MÜZİK ZİYAFETİ BİR ARADA…

Rahat ulaşımı ve birbirinden özel etkinlikleriyle ziyaretçilerine keyifli bir alışveriş deneyimi sunan Tepe Nautilus AVM, ziyaretçilerini “Tepedekiler” buluşmalarında Metin Özülkü’nün konuklarıyla bir araya getirmeye devam ediyor. Özülkü; bu defa güzel sesi, sempatik tavırları ve enerjisiyle müzik dünyasında hızlı bir çıkış yakalayan genç şarkıcı Güliz Ayla’yı misafir ediyor. Yılbaşına özel bir program hazırlayan ikili, keyifli sohbetleri ve muhteşem bir müzik ziyafetiyle 25 Aralık 2016 Pazar günü sevenleriyle buluşacak.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı