Tepe Nautilus AVM’de Sertaç Kayserilioğlu fırtınası!..

Tepe Nautilus AVM, yine dolu dolu bir organizasyonu misafirleri ile buluşturuyor. Kadıköy Life Dergisi yazarlarından ünlü koleksiyoner ve tarihçi-yazar Sertaç Kayserilioğlu’nun 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel “Aşk Hep Vardı” adlı sergisi, coşku dolu katılımla açıldı. Muhteşem koleksiyonlar; “Günümüzde facebook, instagram, twitter” gibi sosyal ağlarla anlık arkadaşlık kolay, bir de bakın yüzyıllar önce aşk nasılmış” dedirtiyor.

Hasret dolu aşk mektupları, sevgi kokulu mendiller, evlenme teklifi kartları ve davetiyeler başta özel olmak üzere günümüzde bulunması neredeyse imkansız çok özel eserlerin ilgiyle karşılandığı etkinlik, 22 Şubat tarihine kadar devam edecek.

BABA-OĞUL, TEPE NAUTİLUS AVM’Yİ SALLADI!..

Babası 97 yaşındaki emektar Dr. A. Lütfü Kayserilioğlu başta olmak üzere Öz Kadıköylüler ve misafirlerini ağırlayan Sertaç Kayserilioğlu, meraklı katılımcıların sorularını da yanıtlamayı ihmal etmedi. Aynı zamanda birçok yazısını Kadıköy Life Dergisi aracılığıyla da kitlelerle buluşturan başarılı yazar, oğlu Oğul Kayserilioğlu’nun da büyük emeği bulunduğu platformlarda bulunan eserler aracılığıyla tarihte unutulmaz bir yolculuğa çıkardı.

TEPE NAUTİLUS AVM YÖNETİMİ YİNE ARI GİBİ…

Yılın 365 gününde hemen her özel hafta ve güne yönelik organizasyonlarıyla adından söz ettiren Tepe Nautilus AVM, bu kez 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel etkinliği ile sosyal yaşama damgasını vurdu. Tepe Emlak Genel Müdür Danışmanı Mahmut Metin Gültekin, Tepe Nautilus AVM Müdür Vekili Deniz Bozan, Kurumsal Pazarlama Yöneticisi Kadir Arslan, Kurumsal İletişim Yöneticisi Müge Tombuş, Muhasebe Şefi Akın Işık ve Kurumsal Müşteri İlişkileri Uzmanı Emine Özen başta olmak üzere tüm personelin özverili çalışmaları ile ortaya çıkan etkinlikler, alışveriş merkezinin ulaşım ağının oldukça kolay olmasıyla birlikte İstanbul genelinden kitleleri kısa sürede Kadıköy’e çekiyor. Olağan çalışma temposunun yanı sıra etkinliklere yönelik özel enerji harcayan personel, önümüzdeki süreçte çok çeşitli organizasyonlara daha imza atmaya hazırlanıyor.

ÖZ KADIKÖYLÜLER, KÜLTÜR VE SANATIN PEŞİNDEN KOŞUYOR…

İstanbul’un imrenilen sosyal birlikteliği “Öz Kadıköylüler”, yöneticileri arasında yer alan Sertaç Kayserilioğlu’nun özel gününde yanındaydı. Etkinlikteki eserlere yönelik çok özel ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında yer alacak.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı