Ayşe Kulin’i duyan Barker’s Göztepe’ye koştu!..

Barker’s Pen Shop ve Kırtasiye zincirlerinin gözbebeği Göztepe şubesinde ardı ardına gerçekleşen “Ünlü Yazarlar İmza Günleri” kervanına, milyonların sevgilisi Ayşe Kulin de dahil oldu. Sempatik yazarın yeni kitabı “Tutsak Güneş” için gerçekleştirilen özel etkinlikte sevenleri birçok kucak dolusu eserini yanlarında getirince, buluşma sevgi deryasına dönüştü. Öğleden sonra başlayan imza gününde hayranlarının imzasız geri dönmesini istemeyen Kulin, iki saat gecikmeli olarak Göztepe’den ayrılabildi.

Barker’s Pen Shop ve Kırtasiye zincirlerinin uyumlu ortakları Faruk Çelikten ve Ufuk Erkut’un özverili çalışmaları sonucu ünlü yazarlar, bir bir Göztepe Barker Kırtasiye’de sevenleriyle buluşuyor. İmza günlerinde romanları ve eserleri ile geniş dünyalara yelken açan kitap kurtları, hayali kahramanları birebir görebilme ve küçük istişarelerde bulunma şansı yakalıyor. Bu atmosfere yazarların kucaklayıcı ve geniş iç dünyaları da eklenince, ortaya tadından doyulmaz kareler çıkıyor. Göztepe Tren İstasyonu yanındaki Barker’s Pen Shop ve Kırtasiye zincirlerinin merkezi, son yıllarda okurların çekim merkezi oldu.

“AYŞE KULİN YAZARDAN ÖTE, ÇOK SICAK BİR İNSAN”…

İmza saati süresi geçmesine rağmen sevenlerini geri çevirmek istemeyen Ayşe Kulin, yüzlerce eserini tek tek imzaladı ve Avrupa Yakası’na geçmek zorunda olduğu saatlerde kendini İstanbul’un yoğun trafiğine bıraktı. Kulin’in ardından ise, İstanbul’un dört bir yanından birçok eserini imzalatmak için Göztepe’ye gelen okurlarının tatlı yorumları kaldı. “Ayşe Kulin, okurları ile yürekten sohbet ediyor, onlara zaman ayırıyor. Biz gülümsemesini ‘olması gerektiği için’ değil, yürekten olarak hissediyoruz, emin oluyoruz. Onu tanıma şansı bulduğumuzda, bu eserleri nasıl yazdığı hakkında da merakımızı gideriyoruz. Her şeyden öte, çok sıcak bir insan” diyen ziyaretçiler, Barker’s Pen Shop ve Kırtasiye zincirlerinin önümüzdeki süreçte benzer etkinlikleri düzenlemeye devam etmelerini istedi.

Ufuk Erkut ve Faruk Çelikten…

BARKER’İN İNCE YAKLAŞIMI, GÖZTEPE’NİN ÇEKİM GÜCÜNE GÜÇ KATTI…

Bağdat Caddesi ve BUYAKA AVM’de donanımlı şubeleri bulunan Barker’s Pen Shop ve Kırtasiye zincirlerinin, ünlü yazarlar için “Neden Göztepe şubesini seçiyorsunuz” sorusuna verdiği yanıt mest etti. Faruk Çelikten; “Gençler ve enerjisi yerinde olanlar, İstanbul’un dört bir tarafından Göztepe’ye gelebiliyor. Ancak Kadıköy’de yaşlı nüfus da okumayı çok seviyor. Göztepe çevresinde yaşlı nüfus oldukça fazla. Çoğu zorlukla evinden çıkabiliyor. Onları yormak istemiyoruz” dedi. Beraberinde Barker’s Pen Shop ve Kırtasiye zincirleri, diğer şubelerinde de sürprizler yapmaya hazırlanıyor.

İmza günü ile birlikte Barker’s Pen Shop ve Kırtasiye zincirlerine yönelik çok özel ayrıntılar, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında yer alacak…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı