TAYK-FARR 40 Yat Yarışı’nda muhteşem final

Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü tarafından Büyük Kulüp ev sahipliğinde gerçekleştirilen TAYK-FARR 40 Benzer Tekneler Yat Yarışları, Kadıköy sahillerinde 29-31 Temmuz tarihleri arasında kıyasıya süren mücadeleye sahne oldu. Kadıköy Life ve TOURMAG Turizm Dergisi tarafından görüntülenen ödül töreninde coşku zirveye çıktı. Büyük Kulüp İskelesi, yarışların birincisi Farrfara yatına hitaben “Oy Farfara” şarkısı ile yıkıldı.

TAYK-FARRBu yıl ilki düzenlenen yarışlara, biri hariç olmak üzere Türkiye’deki tüm Farr 40 yatlar katılım sağladı. Türkiye Açıkdeniz Yarış Kulübü tarafından Kadıköy Life’a yapılan açıklamada, gelecek yıldan itibaren bu serinin yılda üç kez tekrarlanacağı ifade edildi. Etkinliğe sponsor olarak destek veren NG Hotels, Ulugöl Otomotiv, Sport Works ve Quantum yönetimleri, özel törende coşkulu atmosferi yaşadı. Büyük Kulüp Başkanı Duran Akbulut ve Genel Müdürü Zerrin Aykutu da, dereceye giren takımlara plaketlerini takdim eden isimler arasında yer aldı.

Ytong Yönetim Kurulu Başkanı ve Büyük Kulüp Disiplin Kurulu Üyesi Fethi Hinginar, NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral, Büyük Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Duran Akbulut...
Ytong Yönetim Kurulu Başkanı ve Büyük Kulüp Disiplin Kurulu Üyesi Fethi Hinginar, NG Hotels Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral ve Büyük Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Duran Akbulut…
KADIKÖY’ÜN ADINI DÜNYAYA TAŞIDILAR…

Bir hayli meraklıları bulunan tekne yarışları, dünya genelinde de ilgi odağı olabiliyor. Saygın işadamlarının başını çektiği organizasyon, Büyük Kulüp aracılığıyla Kadıköy’ün adını geniş kitlelere duyurdu.

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (23)

İŞTE ETKİNLİKTEN ÇOK ÖZEL AYRINTILAR…

Etkinliğin gerçekleşmesi için büyük gayretle çalışan Yarış ve Protesto Komitesi üyelerine plaketleri, Tayk Komodoru Vedat Tezman tarafından takdim edildi. Üyelerin isimleri ise şu şekilde: Can Giray, Erol Metin Erdoğan, Münteha Çalışkan, Hasan Keskin, Ulaş Ekinci, Gökhan Veziroğlu, Duran İzgi, Armağan Durmaçalış, Fatih Bakkaloğlu, Fatmanur Yazgan, Ali Kara ve Sabri Kara.

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (6)

TEŞEKKÜR PLAKETLERİ TAKDİM EDİLDİ…

Büyük Kulüp yönetimi de organizasyon sponsorlarına teşekkür plaketlerini takdim etti. NG Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Nafi Güral’a Büyük Kulüp Başkanı Duran Akbulut, Ulugöl Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Ulugöl’e Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Mustafa İşcan, Vedat Tezman’a Şebnem Tezel, Taner Halaçoğlu’na ve diğer isimlere de etkinliğin önde gelen isimleri plaketlerini sundu. NG Şirketler Grubu Kurucu Başkanı Nafi Güral ve Büyük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Duran Akbulut’a da plaketlerinin coşkulu kalabalık eşliğinde verildiği ödül töreninin finalinde Büyük Kulüp İskelesi, hayli renkli anlara şahit oldu.

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (22)

“OY FARFARA FARFARA” İLE ORTALIK YIKILDI…

Kıran kırana geçen yarışta Farrfara yatı birinciliği elde etti. Erhan Uzun ve ekibi sürpriz yaptı, Ritim Art’ın sahne performansı eşliğinde “Oy Farfara Farfara” şarkısı eşliğinde oynayarak birincilik kupasını aldı. Coşkuya dayanamayan Büyük Kulüp üyeleri ve iskele misafirleri de şarkıya eşlik edince, Caddebostan ve Fenerbahçe sahillerinde muhteşem anlar yaşandı. Birinci ekibin ödülünü, NG Şirketler Grubu Kurucu Başkanı Nafi Güral takdim etti.

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (15)
Yarışmanın ikincisi ise, Eker Tombul Ayran yatı ile Ahmet Eker/Levent Peynirci ve ekibi oldu. Türkiye’nin meşhur firması Eker’in ödülünü, Büyük Kulüp Yönetim Kurulu Başkanı Duran Akbulut sundu. Kupa üçüncüsü Goblin 5 yatı için Aydın Yurdum ve ekibine ödüllerini, sponsor işadamı Alaattin Ulugöl verdi…
TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (2)
Tanınmış Mimar A. Asaf Erem, Bağdat Caddesi’nin diş hekimi Şebnem Kocaoğlu, Ulugöl Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Necip Ulugöl ve Ogün Ulugöl gibi isimler de Kadıköy Life – TOURMAG Turizm Dergisi ekibinin objektiflerine yansıyan isimler arasındaydı…
TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (25)
Renkli etkinliğin ayrıntıları, Kadıköy Life ve TOURMAG Turizm Dergisi’nin yeni sayılarında yer alacak…

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (17)

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (1)

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (14)

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (7)

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (8)

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (9)

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (10)

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (11)

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (12)

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (13)

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (20)

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (19)

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (26)

TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (24)TAYK-FARR-40-Yat-Yarisinda-Muhteşem-Final-Kadikoy-Life-Dergisi-Tourmag-Turizm-Dergisi (3)

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı