SKAL Marmara’da başkanlık değişimi…

Geçtiğimiz ay yapılan genel kurul toplantısı ile yeni başkanını belirleyen SKAL International Marmara Kulübü’nde “Zincir Değişim Töreni” gerçekleştirildi. Geçtiğimiz akşam Suadiye Oteli’nde, Madame Margot gösterilerinin yapıldığı etkinlik salonunda düzenlenen gece tek kelime ile mükemmeldi.

Sinema oyuncusu, manken ve sunucu özellikleri ile tanıdığımız 1990’lı yılların ünlü sanatçılarından Tarık Tarcan’ın sunuculuğunu yaptığı gecede başkanlık kolyesini takan yeni Başkan Murat Yumak; “Öncelikle bu akşam burada olduğunuz için hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletiyor ve hoşgeldiniz diyorum. Bir özel teşekkürüm daha var ki, o da bana her zaman destek olan sevgili eşim Neslihan Yumak için” şeklinde konuştu.

ZİNCİR KOLYE, SKAL FEDERASYON BAŞKANI’NDAN…

Zincir Değişim Töreni, SKAL Federasyonu Başkanı Can Akşit tarafından yapıldı. Zincir Kolye’yi iki yıl süreyle SKAL Marmara Kulübü’nün başkanlığını yürüten Zeynep Yılmaz’dan alıp, yeni başkan Murat Yumak’ın boynuna takan Akşit; “Zeynep Başkan ve çalışma arkadaşlarının dönemleri boyunca başarılı çalışmalara imza attıklarını bizzat yaşadım. Bundan sonra görevi devir alan Murat Yumak’ın da büyük başarılara imza atacağını şimdiden görmekteyim. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

ESKİ BAŞKANLIK KOLYESİ, ESKİ BAŞKANDAN…

SKAL Ankara Kulübü Başkanı Sadık Altıparmak ile SKAL Çukurova Kulübü Başkanı Erkan Özsavaş’ın da katıldığı gecenin konukları arasında, TUROB Başkanı Timur Bayındır ile Genel Sekreter Levent Erdoğan da vardı. Gecenin bir başka ilginç görüntüsü, tüm zamanların en başarılı ismi olan ve SKAL İstanbul Kulübü Başkanlığı’nı geçtiğimiz akşam devir eden Feza Solaklar’ın, eski Başkanlık Kolyesi’ni Zeynep Yılmaz’a takdim etmesi oldu.

MADAME MARGOT SHOW…

Gecede konukların alkışlarını toplayan bir başka özellik ise, organizasyonun tek kelime ile “mükkemmel” olarak yorumlanması oldu. Salonun bütün masalarına, SKAL Kulüpleri’nin var olduğu illerimizin isimleri verildi. Sunulan lezzetler için de “harika” yorumunda bulunan konuklar, gecenin sürprizi olarak sunulan “Madame Margot” gösterisi ile adeta coştular.

SKAL Marmara’nın Zincir Değişim Töreni’ne, TUROB Başkanı Timur Bayındır da katıldı…
SKAL Marmara Kulübü’nün başkanlığna seçilen Murat Yumak’ı böylesine anlamlı bir gecede yalnız bırakmayan üç isim, O’nu hayli duygulandıran isimler olarak kayıtlara geçti. Datça’da yaşayan Tarık Tarcan, hem gecenin sunuculuğunu yapmak hem de onu yalnız bırakmamak adına etkinliğe gelirken; bu tür gecelere katılmayı pek tercih etmeyen Suadiye Oteli Sahibi Erkan Sadıkoğlu, eşi Rana Hanım ile birlikte gecenin şeref konukları arasında objektiflerimize yansıdı…
SKAL Marmara’nın kuruluşunda büyük emekleri geçen bir başka üç isim İrem Toprakkaya Babalık, Kadir Toprakkaya ve Özkan Altıntaş da gecenin konukları arasındaydı. Hüsnü Babalık, İrem Babalık, Kadir Toprakkaya, Canan Toprakkaya, Bahar Altıntaş, Özkan Altıntaş, Melih Buluç ve Banu Buluç…
Gecede hazırladığı özel lezzetlerle alkışları toplayan bir başka isim, Hotel Suadiye’nin Executive Chef’i Bahri Kılıççeken idi. O’na ilk tebrik, Genel Müdürü Murat Yumak’tan, sonrası ise konuklardan geldi…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı