O Ses Türkiye finalisti CKM’de

Kadıköy Belediyesi Müzik Gönüllüleri ev sahipliğinde, Nesibe Müsevitoğlu’nun yapım ve yönetiminde CKM’de düzenlenen “Anılar ve Müzik” programının konuğu olan O Ses Türkiye finalisti Altuğ Tuncel, muhteşem konseri ile hayranlık uyandırdı. Antalya’dan yarışmaya katılan ve kısa sürede müzik dünyasında tanınan Tuncel, müzik yaşamı ve yarışmada yaşadıklarının yanı sıra gelecekle ilgili hedeflerini de izleyiciler ile paylaştı.

YETENEKLERİYLE GÖZ DOLDURUYOR…

Best Model yarışmasında aldığı derece ile manken olarak da moda dünyasında göz dolduran sanatçı, bazı dizilerde de oyuncu olarak yer almış. Ünlü sanatçı Kayahan’a olan hayranlığını dile getiren, henüz 26 yaşında ve iki üniversite mezunu (Hukuk & İşletme Fakültesi) olan yetenekli sanatçı, yaşamını müzisyen olarak devam ettirmek istediğini ifade etti.

ATİLLA YELKEN’DEN GENÇ SANATÇIYA DESTEK…

Geceye konuk olarak katılan ve Altuğ Tuncel’in yarışmada ona ait “Gözler Kalbin Aynasıdır” şarkısı ile finale kaldığı, onu yarışmaya hazırlayan ünlü sanatçı Atilla Yelken; yaptığı konuşmada “Altuğ Tuncel, sesi ve yorumu ile gelecekte genç jenerasyonun sevdiği sanatçılar arasında yer alacaktır. İstediği sürece ona destek olmaya devam edeceğim” dedi.

İSTANBUL-ANTALYA ARASINDA MEKİK DOKUYACAK…

Yakın arkadaşı udi bestekâr Meral Güney Bozdoğan ise; Altuğ Tuncel’in beyefendi kişiliği, fiziği ve başarılı yorumunun yanı sıra beste çalışmaları ile de müzik dünyasında iyi bir yere geleceğini söyledi. Tuncel; bundan sonraki yaşamını Antalya ve İstanbul arasında sürdüreceğini, analog müziğe olan tutkusunu sürdüreceğini ifade etti. Programın yapım ve yönetimini gerçekleştiren Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Nesibe Müsevitoğlu, konser sonunda Altuğ Tuncel’e harika konser için teşekkür plaket ve çiçeğini verirken, ileriki tarihlerde tekrar bir konser sözü aldı.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı