Şaşkınbakkal sahili 3 boyutlu resimlerle renkleniyor!

joehill

Renault, yeni Kadjar araç lansmanı kapsamında National Geographic Channel’ın şaşırtıcı programı Zihin Oyunları ile bir işbirliği gerçekleştiriyor ve İstanbulluları gözlerine inanmaya davet ediyor. Üç boyutlu illüstrasyonlarıyla dünya çapında rekorlara imza atan Joe Hill, 19-20 Haziran’da Beşiktaş Meydanı ve Şaşkınbakkal sahilinde yere 3 boyutlu çizimler yapacak.

National Geographic Channel’ın algı yönetimi ve illüzyonlar üzerine kurulu programı Zihin Oyunları ve Renault, markanın C- SUV segmentindeki yeni temsilcisi Kadjar’ın lansmanı için ilgi çekici bir çalışmaya imza atıyor. Halka açık alanlarda özel boyama teknikleriyle yaptığı üç boyutlu illüstrasyonlarla Guinnes Rekorlar Kitabı’nda yerini alan Joe Hill, iki gün boyunca İstanbullular için hem çiziyor hem de tekniğini anlatıyor.

HILL’DEN ÜÇ BOYUTLU ÇİZİM EĞİTİMİ…

Joe Hill, etkinlik kapsamında 19 Haziran Cuma günü Beşiktaş Meydanı, 20 Haziran Cumartesi günü ise Şaşkınbakkal sahilinde üç boyutlu illüstrasyonlarını canlı olarak uygulayacak ve bir yandan da izleyicilere üç boyutlu çizim eğitimi verecek. Hollywood’un zaman zaman sinema filmlerinin tanıtımı için çizimlerine başvurduğu Hill’in İstanbul’da sergileyeceği performansta yapacağı çizim merakla bekleniyor.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı