Paşabahçe’den Caddebostan’a yeni mağaza!

Paşabahçe Mağazaları, Caddebostan’da yeni mağazasını faaliyete geçirdi. Bu açılışla birlikte Bağdat Caddesi’ndeki mağaza sayısını ikiye çıkartan Paşabahçe, Caddebostan Mağazası’nda “Yaşam” ve “Butik” konseptleri adı altında yaklaşık 4 bin ürüne yer veriyor.

Toplam 450 metrekarelik alana sahip olan yeni mağazada Selçuk Demirel, Latif Demirci ve Bedri Rahmi Eyüboğlu gibi Türkiye’nin ünlü sanatçılarının fikir ve çizgilerini taşıyan “İmza” ve “Yansımalar” koleksiyonlarının şık, fonksiyonel ve dekoratif ürünleri de müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Paşabahçe’nin global yeni tasarım markası Nude’un özgün ve modern çizgisini yansıtan ürünleri de Caddebostan mağazasında yer alıyor. Paşabahçe Caddebostan Mağazası’nın “Butik” bölümünde ise Türkiye’nin zengin tarihsel ve kültürel mirasını gelecek nesillere aktarma misyonu ile bir sosyal sorumluluk projesi olarak ele alınan ve sınırlı sayıda üretilen “Tarih-Kültür-Cam Koleksiyonları” bulunuyor.

‘‘YIL SONUNA KADAR 4 YENİ MAĞAZA DAHA AÇMAYI PLANLIYORUZ…”

2015 yılında da büyümeyi sürdürdüklerini hatırlatan Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel; “Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda hem yurt dışında hem de yurt içinde yatırımlarımız devam ediyor. Yurt dışındaki ilk mağazamızı, Nisan ayında tasarım ve modanın şehri olarak bilinen İtalya’nın Milano kentinde açtık. Şimdi de Caddebostan’daki mağazamızı faaliyete geçiriyoruz. Bu yıl sonuna kadar 4 yeni mağaza daha açmayı planlıyoruz. Var olan mağazalarımızda yenileme çalışmalarını da sürdürüyoruz” dedi.

“AMACIMIZ, DAHA ÇOK NOKTADA MÜŞTERİLİMİZLE BULUŞMAK…”

Paşabahçe Mağazaları’nın bu yeni mağaza ile Bağdat Caddesi’ndeki mağaza sayısını ikiye çıkartacağını dile getiren Tokel, sözlerine şöyle devam etti: “Mağazamızın yer aldığı Bağdat Caddesi, İstanbul’un en yoğun ve büyük caddelerinden biri. Bağdat Caddesi’ndeki diğer mağazamızla arasında 2,5 kilometre mesafe bulunuyor. Müşterilerimizi yormadan, onlara en yakın lokasyonlarda hizmet vermeye çalışıyoruz. Amacımız, daha çok noktada seçkin ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmak. Müşterilerimize benzersiz alışveriş deneyimi ve keyfi yaşatmaya devam edeceğiz.”Paşabahçe

Diğer Haberler

1 Yorum

  1. merhabalar,mağazalarınız muhteşem.devamlı müşterinizim.58910 nolu bereket tabağı ürünüzden almak istiyorum.Tepe nautilus mağazasında bulamadım.Caddebostan yeni açılan mağazanızda mevcutmudur.burdan bu isteğe yanıt var mı bilemedim.varsa yanıtınızı bekliyorum.teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı