Ramazan ayını son iftarla uğurladılar

Mübarek Ramazan ayını uğurlarken son iftar davetlerini veren üç marka, “Gelecek yıl tekrar kavuşmak üzere” dilekleriyle dostlarını ağırladı. Bunlardan ilki, fotoğrafçılık sektörünün önemli isimlerinden Süleyman Akpınar’ın sahibi olduğu Stüdyo Süleyman’ın daveti oldu.

Büyük Kulüp’te gerçekleşen ve yaklaşık 60 kişinin katıldığı davetin konukları arasında TEB Caddebostan Şubesi Müdürü Ayça Korkmaz Demir, sigorta sektörünün duayen isimlerinden Turan Sürücü, ünlü gayrimenkul danışmanı Recai Tanıtkan, Bağdat Caddesi müteahhitlerinden Muammer Ayvalı ve Kadıköy Belediyesi’nin mandıra işleten Meclis Üyelerinden Fahri Tekeşin ile Nevzat Gül de vardı.

Tolga Yavuz

Yine Büyük Kulüp’te gerçekleşen bir başka davet, Kulp Yapı tarafından verildi. Markanın kurucuları olan Tolga Yavuz, Erkan Ökten ve Sercan Özen’in konukları Ali Gürsoy, Burak Özarpacı, Yavuz Haydaroğlu, Emre Erim, Cem Baltepe ve Can Güray oldu.

calipso

Sahilyolu’nun Oskar ödüllü mekanı Calipso Fish ise, Kadıköy Life Dergisi sahipleri Canan & Kadir Toprakkaya çiftini ağırladı. Ziya Kaçar’ın ev sahipliği yaptığı iftar yemeğinde ilk kez sunulan ve adına “Türk Lokumu” verilen çikolatalı tatlı, tek kelime ile büyüleyici olarak değerlendirildi.

calipso tatlı

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı