Queen’s Home yepyeni konseptiyle Caddebostan’da!

Bugünlerde adından çok söz ettiren Queen’s Home firması, Bağdat Caddesi’nde yepyeni bir konsept oluşturdu. Caddebostan’daki şubelerinde kendilerini ziyaret ettiğimiz iki iş kadını Yasemin Yenici ve Dolly Mizrahi’ye, kısa zamandaki bu yükselişin sebebini sorduk.

Çok samimi bir şekilde sorularımızı cevaplayan ve iş ortaklığı yaparak arkadaşlıklarını daha da pekiştirdiklerini anlatan ikili; başarılarını sadece özenli olmaya, kaliteli mal satışına ve profosyonel personel seçimindeki titizlikliğe bağladılar. Ayrıca, iş disiplinlerinden asla taviz vermediklerini ifade eden Yasemin Yenici; “Mekan kapandıktan sonra baş başa verip, o gün ne yaptığımız üzerine tartışır, konuşur, evlerimize öyle gideriz” dedi.

Queen's Home

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÖN PLANDA…

Bağdat Caddesi’nin en fazla ziyaret edilen mekanları arasında olan Queen’s Home; gelin adayları için çeyiz eşyaları, havlu ve bornozlar, yatak örtüleri, gümüş-altın kaplama fincan ve çay takımları, şamdanlar ve daha birçok aksesuar ile birlikte tablo ve büyük klasik vazoları satışa sunuyor. Her geçen gün sektörel yenilikleri ve gelişmeleri takip ettiklerini söyleyen Dolly Mizrahi; “İthal ettiğimiz ürünler haricinde yerli üretimi de yakından gözlemliyoruz. Kısa bir zaman sonra misafirlerimizi çok memnun edecek ve alışveriş yaparken oturup kahve içebilecekleri bir Queen’s Home Cafe projemizi de hayata geçireceğiz. Her zaman iki ilkem oldu. Hep sonuç odaklı baktım ve kararlarımı öyle aldım, ikincisi ise ekibime her zaman doğru insanları almaya özen gösterdim” şeklinde konuştu. Yasemin Yenici ise; “Oueen’s Home benim evladım gibi. Ona bir çocuk gibi özen gösteriyor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyorum” değerlendirmesinde bulundu.

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı