Palladium Ataşehir’e Marcom’dan 5 ödül

Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi Palladium Ataşehir, “Palladium Yılbaşı Köyü” projesi ile Marcom Awards 2016 platformunda 4 Gold ve 1 Platinum ödüle layık görüldü.

Palladium Ataşehir, 2016’ya girerken hazırladığı ve 30 gün boyunca müzikal eğlencelerin, dev yılbaşı ağacının, kış bahçesinin, lezzetli yiyeceklerin ve hediyelik eşyaların satışa sunulduğu ahşap evlerin yer aldığı “Palladium Yılbaşı Köyü” etkinliğiyle, Marcom Awards 2016 platformu tarafından verilen ödüllerde 4 Gold ve 1 Platinum ödülün sahibi oldu.

PALLADİUM ATAŞEHİR ÖDÜLE DOYMUYOR…

“Corporate Social Responsibilty” kategorisinde 1 Platinum ödül alan proje; “Communication Program”, “Public Relations Program”, “Special Event” ve “Special Day Event” kategorilerinde de toplamda 4 Gold ile ödüllendirildi. “Yılbaşı Köyü” bu sene, Hermes Creative Awards ve Stevie Awards platformlarından da 4’er ödül alarak, toplamda 13 ödüle ulaşmış oldu.

Palladium Ataşehir
Marcom Awards 2016 platformu tarafından verilen ödüllerde “Corporate Social Responsibilty” kategorisinde 1 Platinum ödül alan Palladium Yılbaşı Köyü; “Communication Program”, “Public Relations Program”, “Special Event” ve “Special Day Event” kategorilerinde de toplamda 4 Gold ile ödüllendirildi…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı