NARS yeniden Bağdat Caddesi’nde!

Uzun süredir merakla beklenen NARS Bağdat Caddesi mağazası, kapılarını 27 Ocak Cumartesi günü yeniden açıyor. Keskin çizgiler ve mermer detaylar ile dikkat çeken mağaza, aydınlığın ön planda olduğu lüks ve modern bir tasarıma sahip.

Dünya çapında farklı noktalarda yer alan NARS mağazalarında öne çıkan bu tasarım, markanın kurucusu ve kreatif direktörü François Nars ile New York merkezli tasarım firması Baron & Baron’un kurucusu Fabien Baron’un imzasını taşıyor.

YENİ YERİNDE, YENİ YÜZÜYLE…

İstanbul’un en prestijli alışveriş caddelerinden Bağdat Caddesi’nde bulunan mağaza, markanın dünyada açılan ilk NARS mağazası olma özelliğini taşıyordu. Şimdi ise yeni yerinde (Bağdat Caddesi No: 393/5) yeni yüzüyle tekrar Narsissist’ler ile buluşuyor. 37 metrekare büyüklüğündeki mağaza, girişindeki mermer geçiş ile müşterileri karşılıyor. Girişte sağ ve sol kısımlarda tüm ürünlerin bir arada olduğu standlar ve üzerlerinde de içlerinde en yeni ve ikonik ürünlerin sergileneceği nişler dikkat çekiyor. Mağazanın tam ortasında markanın en iddialı olduğu dudak makyajı ürünlerinin sergilendiği “Lip Bar” alanında ise müşteriler, kendi renklerine uygun alternatifleri keşfetme fırsatı bulacak.

NARS
Marka, açılışa özel tüm ürünlerde geçerli yüzde 15 indirim fırsatını 27 Ocak’ta ziyaretçilerine sunuyor…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı