Nagihan Karadere, Hollywood yolunda!

Milli sporcu ve televizyon ekranlarının fenomen ismi Nagihan Karadere, rol aldığı “Ah Be İstanbul” adlı sinema filmiyle oyunculuğa hızlı bir giriş yaptı. Ekranda izleyen herkesin sempatisini kazanan ve doğal tavırlarıyla beğeni toplayan Karadere, bu özelliklerini beyazperdede kullanmak istiyor.

Ramiz Özbay ile birlikte Amsterdam’a giden Nagihan Karadere, Özbay ve Varol Porsemay’ın sahibi oldukları Hollywood Prodüksiyon’un misafiri oldu. Yönetmenliğini Salar Zarza’nın yaptığı “Out for Vengeance” filminde rol alan Karadere, Hollywood Prodüksiyon’un Hollanda’da katıldığı bir organizasyonda Pamela Anderson, Mishael Lopes Cardozo, Michael Madsen ve Michael Dudikoff gibi ünlü Hollywood yıldızlarıyla bir araya geldi.

OYUNCULUKTAKİ HEDEFLERİNİ BÜYÜTTÜ…

Bir hafta boyunca “Amerikan Ninja” filmleriyle tanınan 80’li yılların ünlü aktörü Michael Dudikoff’tan oyunculuk dersi alan Nagihan Karadere ile bir davette tanışan Fransız film yapımcısı Don Clovis de kendisini Hollywood’a davet etti ve yeni yapacakları Viking film projesinde Viking kadını rolünü oynamasını teklif etti. Oyunculuktaki hedeflerini ilk filminin hemen ardından büyüten Karadere, şansının da yardımıyla birçok yıldızın hayalini süsleyen Hollywood yolunda ilerliyor.

LOS ANGELES’TA OYUNCULUK DERSLERİNE BAŞLIYOR…

Yeteneklerini her fırsatta sergileyen Nagihan Karadere; “Oyunculuk ciddi ve en az spor kadar disiplin isteyen bir iş. Uluslararası bir başarı elde etmek adına Amerika Los Angeles’ta oyunculuk derslerine başlayacağım. Dünyada önemli bir kariyeri olan yönetmen Michael Dudikoff’tan gelen teklifi en iyi şekilde değerlendireceğim” açıklamasında bulundu.

Nagihan Karadere

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı