Bağdat Caddesi’ne dev yatırım; BEYMEN Suadiye

Yarım asırdır Türkiye moda sektörü ile dünya lüks perakende sektörünün öncü markaları arasında yer alan BEYMEN, Bağdat Caddesi’nin yeni çehresine değer katacak BEYMEN Suadiye 481 ile Cadde’nin yeniden doğuşuna imza atmayı hedefliyor. Basın mensuplarına özel tanıtımı gerçekleştirilen mağaza, 8 Eylül Cuma günü itibariyle müşterilerini ağırlamaya başlayacak.

Büyük bir heyecanla hayata geçirilen, yeni ürün kategorileri, mimari tasarımı ve sunduğu alışveriş deneyimiyle fark yaratan, 2015 Ağustos ayından bu yana çalışmaları devam eden ve dünyaca ünlü İngiliz perakende mimarı HMKM tarafından projelendirilen BEYMEN Suadiye, toplam 25 milyon TL’lik yatırım tutarıyla da dikkat çekiyor.

BEYMEN Suadiye

700’Ü AŞKIN DÜNYA MARKASI, 20 FARKLI ÜRÜN KATEGORİSİ…

BEYMEN Suadiye, 5 bin metrekareye yayılan alanı, 700’ü aşkın dünya markası ve 20 farklı ürün kategorisiyle Beymen’in en büyük cadde mağazası olma özelliğini taşıyor. BEYMEN, yeni yatırımı ile Türkiye genelinde toplam 90 mağaza ve yaklaşık 78 bin metrekare ile 1.700 personele ulaştı.

Boyner Grup Perakende Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı (COO) ve Beymen CEO'su Elif Çapçı

ELİF ÇAPÇI: BEYMEN SUADİYE İLE KUSURSUZ BİR BEYMEN DENEYİMİ SUNUYORUZ…

BEYMEN Suadiye 481’in BEYMEN’in son dönemde gerçekleştirdiği en önemli yatırım olduğunun altını çizen Boyner Grup Perakende Operasyonlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı (COO) ve Beymen CEO’su Elif Çapçı, basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları ifade etti: “Çok uzun zamandır gönlümüzde Bağdat Caddesi’nde büyük, müstakil bir binada flagship bir BEYMEN mağazası yatıyordu. Aradığımız lokasyonu bulunca, 2015 yılında Akiş GYO’nun inşaata başlamasıyla projeyi hayata geçirdik. BEYMEN Suadiye ile kusursuz bir BEYMEN deneyimi sunuyoruz.

ANADOLU YAKASI’NDA RÖNESANS…

Metrekare büyüklüğünden dolayı tüm ürün kategorilerimize yer verme imkanımız oldu. Kadın, erkek, kozmetik, kids ve home departmanlarımız, mağazamızın farklı katlarında özel dekorları ile müşterilerimizi ağırlıyor olacak. BEYMEN Suadiye 481 ile Anadolu Yakası’nda bir Rönesans’a da tanıklık edeceğiz. Bağdat Caddesi’nde Erenköy’den Suadiye’ye bir geçiş söz konusu ve biz de bu yeni yapılanmanın önemli mihenk taşlarından biriyiz. Vaktiyle BEYMEN, Nişantaşı Abdi İpekçi Caddesi’nde nasıl bir enerji yarattıysa, şimdi aynı şekilde Bağdat Caddesi’nde de bu enerjiyi yaratacağız. BEYMEN Suadiye’nin Bağdat Caddesi’nde önemli bir buluşma noktası olacağına inanıyoruz.

İLK YIL CİRO HEDEFİ 100 MİLYON TL…

Bağdat Caddesi’ndeki Erenköy mağazamıza göre çok daha geniş metrekareye, yeni kategorilere ve zenginleşmiş marka karmasına sahip olan BEYMEN Suadiye mağazamızda ilk yıl ciro hedefimiz 100 milyon TL. Boyner Grup olarak gelişen teknolojiye de büyük önem veriyor ve ciddi yatırımlar yapıyoruz. ‘Asistanım’ adlı uygulamamız ile 2017’de En İyi Dijital Müşterim Deneyim Ödülü’ne layık görüldük. Mağaza-online birlikteliğine inanıyoruz. İnsani dokunuşlarla müşterilerimizi özel hissettirmeye gayret ediyoruz.”

MURAT TÜRKİLİ: KENDİNİZİ BİR EVDE AĞIRLANIYORMUŞ GİBİ HİSSEDECEKSİNİZ…

Beymen CEO’su Elif Çapçı’dan sonra söz alan ve davetlilere mağazayı gezdiren BEYMEN Artistik Direktörü Murat Türkili, Nişantaşı’nda başlayan süreci BEYMEN Suadiye ile Bağdat Caddesi’nde devam ettireceklerini, misafirlerine mağazanın her katında kendilerini bir evde ağırlanıyormuş hissi yaşatmayı hedeflediklerini belirtti. Her katın kendine ait bir anlatım metodu olduğunu ifade eden Türkili, müşterilerin mağazayı gezerken farklı bir hikayede var olduklarını deneyimleyeceğini aktardı.

“ASKIDA İYİLİK” PROJESİNE DESTEK…

BEYMEN, Suadiye açılışıyla birlikte Boyner Grup sosyal sorumluluk projelerinden “Askıda İyilik”e de destek verecek. Askıda İyilik ile BEYMEN müşterileri, alışverişlerine ek olarak BEYMEN desteğiyle ve özel bir fiyatla hazırlanan iyilik paketlerini satın alabilecek. Bu iyilik paketleriyle farklı sivil toplum kuruluşlarının üniversite öğrencisi bursiyerlerine giysiler hediye ederek destek olabilecekler.

Beymen Satınalma ve Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Polat Uyal
BEYMEN Satınalma ve Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Polat Uyal, markaları uyum içerisinde bir araya getirmenin büyük bir ekip işi olduğunu, hedeflerinin sektörde dünya liderliği ve bunu devam ettirmek olduğunu paylaştı…
BEYMEN Artistik Direktörü Murat Türkili
BEYMEN Artistik Direktörü Murat Türkili, Boyner Grup bünyesinde devletin de desteğiyle bir tasarım merkezi kurulacağını ve çalışmaların tamamlanmak üzere olduğunu söyledi. Türkili, söz konusu merkez ile birlikte tasarımın tescillendiği bir sürece girileceğini, özgün tasarım açısından da tasarım merkezinin büyük önem taşıdığını ifade etti…
BEYMEN, Bağdat Caddesi’nin yeni çehresine değer katacak BEYMEN Suadiye 481 ile Cadde’nin yeniden doğuşuna imza atmayı hedefliyor…
BEYMEN Suadiye, 5 bin metrekareye yayılan alanı, 700’ü aşkın dünya markası ve 20 farklı ürün kategorisiyle Beymen’in en büyük cadde mağazası olma özelliğini taşıyor…

Diğer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı